Poznańskie futsalistki w finale Pucharu Polski (ZDJĘCIA)

KU AZS UAM Poznań wygrał z AZS UEK Słomniczanka Słomniki 2:1 i awansował do Finału Pucharu Polski Kobiet w futsalu, który odbędzie się w niedzielę o godz. 13:00. Patronem medialnym klubu jest dwutygodnik i portal „Nasz Głos Poznański”. Zobacz zdjęcia z meczu.

Podopieczne Wojciecha Weissa i Violetty Biegańskiej są gospodarzem Final Four Pucharu Polski Kobiet w futsalu i uznawane były za faworyta spotkania z AZS UEK Słomniczanka Słomniki. Poznanianki będące nowym mistrzem Polski rozpoczęły spotkanie bardzo dobrze, gdyż po trzech minutach gry wyszły na prowadzenie. Na listę strzelczyń wpisała się Paula Fronczak, która wykorzystała idealne podanie z rzutu rożnego. Do końca pierwszej połowy wynik nie uległ zmianie, a przewaga była po stronie KU AZS UAM Poznań.