– Mamy jeszcze – podaję tu liczbę orientacyjną – do zaszczepienia z grupy zero nieco ponad 500 tysięcy osób – poinformował szef KPRM Michał Dworczyk. – Chcielibyśmy do końca przyszłego tygodnia, by wszystkie osoby, które się kiedyś zgłosiły do grupy zero, były już zaszczepione – dodał.
Dworczyk przypomniał w środę na konferencji prasowej, że od poniedziałku zostały wznowione szczepienia grupy zero. „Mamy jeszcze – podaję tu liczbę orientacyjną – do zaszczepienia z grupy zero nieco ponad 500 tysięcy osób, które czekają na zaszczepienie” – podkreślił pełnomocnik rządu ds. szczepień
„Chcielibyśmy do końca przyszłego tygodnia, żeby wszystkie osoby, które się kiedyś zgłosiły do grupy zero, były już zaszczepione” – dodał Dworczyk.