Enea AZS Poznań minimalnie przegrywa w Gdańsku

Niestety nie udało się akademiczkom wyszarpać zwycięstwa w Gdańsku. Poznanianki pojechały nad morze bardzo zmotywowane i z ogromną chęcią zwycięstwa, co było widać podczas spotkania. Patronat nad akademiczkami sprawuje Nasz Głos Poznański

Na początku 4 kwarty przegrywały już 16 punktów 53:67, jednak na niespełna minutę do końca spotkania doprowadziły do zaledwie 1 punktowej przewagi gospodyń ((84:83). Politechnika miała w swoich szeregach niezawodną Jazmine Davis, która wzięła na siebie odpowiedzialność za wynik i rzuciła ostatnią akcję 2+1, pozbawiając poznanianki nadziei na wywiezienie z Gdańska kompletu punktów.

W poznańskiej ekipie 21 punktów zdobyła Jovana Popović i 20 punktów Gamrice Davis.