Enea Energetyk Poznań z brązowym medalem MPJ 2020

Siatkarki Enea Energetyka Poznań pokonały zespół Łaskovia Łask 3:1 w spotkaniu o trzecie miejsce Mistrzostw Polski Juniorek, które przez ostatni tydzień odbywały się w Kaliszu. Najlepszą zawodniczką meczu wybrano Natalię Budnik. Patronem medialnym klubu jest dwutygodnik i portal „Nasz Głos Poznański”.

Podopieczne trenera Marcina Orlika zaliczane były do grona faworytek turnieju finałowego i zgodnie z planem wywalczyły awans do półfinału. O awans do finału zmierzyły się z Energa MKS SMS Kalisz, a spotkanie było bardzo wyrównane, ale ostatecznie miejscowe wygrały z Enea Energetyk Poznań 3:0 (26:24, 25:23, 25:22). W niedzielnym spotkaniu o brązowe medale poznanianki nie dały szans zespołowi Łaskovii i zasłużenie świętowały sukces.