Złoto dla Polski na Termach!

Kacper Lesiak mistrzem Europy  juniorów w skokach do wody! Zawody odbywają się na Termach Maltańskich w Poznaniu. Wstęp dla kibiców jest wolny.

Czwarty dzień mistrzostw Europy juniorów w skokach do wody dostarczył publiczności sporo emocji. Już w pierwszym konkursie skoków eliminacyjnych z wieży juniorów grupy B Łukasz Tendaj, z UKS Pałac Młodzieży „Syrena” Warszawa, wywalczył miejsce w finale. Jeszcze bardziej radosne dla nas były eliminacje skoków z trampoliny 1 metrowe juniorów grupy A. Kacper Lesiak, z ZKS STAL Rzeszów, wygrał eliminacje zostawiając konkurentów wiele punktów za sobą. Nie zawiódł naszych nadziei i w finale również był bezbłędny i zwyciężył z przewagą ponad 40 punktów nad Rosjaninem Ilją Kuzminem i zdobył tytuł mistrza Europy!

Start Magdy Wróbel, COSW Częstochowa, z trampoliny 3 metrowej juniorek grupy A mimo bardzopoprawnie wykonanego całego programu nie zapewnił jej miejsca w finale.