SF Lejdis w dobrej formie!

SF Lejdis zwyciężyły w Just Girls – I Turnieju Piłki Nożnej Dziewcząt w kategorii U-15, który odbył się 25 stycznia w Miejskiej Górce. Podopieczne Anny Jankowskiej zdecydowanie zdominowały turniej: ze swojej grupy wyszły na pierwszym miejscu, świetnie skoncentrowane zwyciężyły w półfinale oraz w finale, a zawodniczka tego klubu została wybrana najlepszą piłkarką turnieju. Zobacz zdjęcia – na końcu artykułu.

– Jestem zadowolona z zespołu. Na obecną formę dziewczyny ciężko pracowały całą jesień i zimę, na treningach zarówno piłkarskich, jak i siłowych – mówi Anna Jankowska, trenerka SF Lejdis.

Ze swojej grupy „czarne pantery” (nazywane tak ze względu na wizerunek tego drapieżnika na koszulkach) wyszły na pierwszym miejscu, po dwóch zwycięskich meczach i jednym remisie. Na początek zremisowały z drużyną Lech Poznań FA (1:1), następnie pokonały 3:0 FC Bonus oraz taką samą różnicą bramek KA 4 resPect.