APP Krispol Września nadal w grze o Puchar Polski

Pierwszoligowi siatkarze APP Krispol Września wygrali na wyjeździe z SMS PZPS Spała i awansowali do kolejnej rundy Pucharu Polski. Z rozgrywkami pożegnała się natomiast drużyna SPS Konspol Słupca, która przegrała z wyżej notowanym Chrobrym Głogów.

Siatkarze APP Krispol Września pewnie wygrali dwie pierwsze partie w Spale, ale w trzecim secie utalentowana młodzież zaskoczyła podopiecznych Mariana Kardasa i wygrała seta 25:20. Wrześnianie podrażnienie takim obrotem sytuacji szybko wyszli na prowadzenie w czwartym secie i wygrali seta 25:15, a całe spotkanie 3:1. Wiadomo już, że kolejnym rywalem zespołu APP Krispol Września będzie Chrobry Głogów, który wygrał z SPS Konspol Słupca. Spotkanie odbędzie się 13 listopada o godz. 18:00 w Głogowie.