Poznanianka zdobyła Puchar Polski w Supermaratonach rowerowych amatorów

Poznanianka Sandra Lehmann 31 sierpnia wzięła udział w kolejnym etapie amatorskich wyścigów kolarskich pod nazwą XIV Choszczeński Maraton Rowerowy z cyklu „Puchar Polski” w Supermaratonach rowerowych. Sandra po przejechaniu na rowerze 89,00 km stanęła na podium i zajęła 3 miejsce w kategorii wiekowej K1 i kategorii rowerów szosowych. Tym samym kolarka zebrała kolejne punkty do kwalifikacji końcowej Pucharu Polski w roku 2019.

Były to kolejne i tym samym ostatnie zawody z tego cyklu. Sandra po zsumowaniu punktów z wszystkich etapów zajęła w klasyfikacji końcowej I miejsce w kategorii wiekowej K1 i zdobyła w ten sposób Puchar Polski w Supermaratonach Rowerowych 2019. Aby zdobyć to trofeum kolarka musiała wystartować w minimum 4 etapach cyklu. Sandra wzięła udział w wyścigu w Łasku 76 km – II miejsce, w Koźminie Wlkp. 73 km – I miejsce, w Zieleńcu (etap górski 1300 m podjazdów) 67 km – 2 miejsce i w sobotnich zawody w Choszcznie. Zawodniczka na co dzień jest piłkarką i gra w pierwszoligowej drużynie kobiet w Polonii Środa Wlkp., a do udziału w kolarskim Pucharze Polski namówił ją tata. Sandra na co dzień uczy się w poznańskim Liceum Ogólnokształcącym na Rybakach.