Warta grała z Wisłą Kraków

W rozegranym w Międzychodzie meczu towarzyskim Warta Poznań przegrała z Wisła Kraków 1:3 (0:0). Strzelcem jedynej bramki dla Zielonych został Bartłomiej Pawłowski.

Warta - Wisła Kraków

W 60 minucie gry Warta powinna objąć prowadzenie. Czekaj faulował Jakóbowskiego w polu karnym, ale jedenastkę zmarnował Magdziarz, uderzając nad poprzeczką bramki Wisły. Chwilę później to wiślacy mieli „jedenastkę”, ale podobnie jak Warta nie potrafili zamienić jej na gola. W słupek mocnym uderzeniem trafił Melikson.

W 68 minucie spotkania padła bramka dla Wisły. Po wrzutce z autu piłkę w polu karnym dostał Ivica Iliev, który spod linii końcowej odegrał ją do Genkowa, a ten z dwóch metrów wepchnął ją do siatki. Zieloni nie rezygnowali. W 74 minucie wyrównał Bartłomiej Pawłowski.

Szczęście Warty nie trwało zbyt długo. W 78 minucie spotkania po dobrym dośrodkowaniu Genkow głową z najbliższej odległości pokonał bezradnego Adriana Lisa. Wynik meczu na 3:1 ustalił  Genkow.