Bukmacher STS otwiera nowe punkty stacjonarne klasy premium. Kiedy pierwszy taki punkt w Poznaniu?


Zakłady bukmacherskie już dawno przestały być kojarzone jedynie z szemranymi lokalami w najmniej ciekawych dzielnicach miasta, a obstawianie staje się rozrywką dla coraz większej liczby osób. Aby sprostać rosnącym wymaganiom klientów bukmacher STS uruchomił pierwszy w Polsce punkt stacjonarny typu premium.

Największy bukmacher w Polsce otworzył niedawno pierwszy stacjonarny lokal typu premium. Pierwsza w Polsce placówka co prawda nie została zlokalizowana w Poznaniu, lecz mieści się w śródmieściu Szczecina, przy Al. Niepodległości. Właściciele STS planują jednak większą ekspansję i uruchomienie tego typu lokali w centrach największych miast w Polsce, być może więc niedługo taki punkt pojawi się również w naszym mieście. Pomimo faktu, że znakomita większość (80%) zakładów wzajemnych STS zawierana jest w drogą elektroniczną (aplikacja na system Android oraz iOS, strona internetowa oraz jej mobilna wersja) to punkty stacjonarne nadal cieszą się dużym zainteresowaniem. Wzrost zainteresowania obstawianiem w punktach notowany jest nieprzerwanie od 8 lat, a w 2018 roku lokale wygenerowały przychód o 16% większy w stosunku do roku poprzedniego.

W związku z tą tendencją w minionym roku firma STS zdecydowała się przeprowadzić badania zadowolenia klientów w swoich punktach stacjonarnych na terenie całego kraju. Wyniki były bardzo satysfakcjonujące – aż 97% graczy korzystających z lokali STS oceniło wysoko i bardzo wysoko poziom obsługi klienta, a 93% równie dobrze oceniło standard wykończenia i wyposażenia placówek. Dlatego spółka wciąż stara się dbać o rozwój i modernizację punktów stacjonarnych w całym kraju.

Lokale STS premium to przede wszystkim wysoki standard wyposażenia, wygoda, elegancja i nowoczesność. Dedykowane są dla klientów, którzy wolą zawierać zakłady w tradycyjny sposób i niezbyt chętnie korzystają w tym celu z internetu (więcej na temat obstawiania w STS przez internet). Zawieranie zakładów w punktach stacjonarnych to okazja do spotkania, wymiany poglądów, wiedzy i obserwacji na temat meczów czy pojedynczych zawodników. Do dyspozycji swoich klientów w punkcie typu premium bukmacher przygotował wiele udogodnień. Klienci mogą śledzić wspólnie transmisje wydarzeń sportowych na ekranach, sprawdzać bieżącą ofertę na tabletach, a także w wygodny sposób, bez czekania w kolejce, zawierać zakłady za pomocą samoobsługowego terminala. – Cały czas widzimy duży potencjał w segmencie stacjonarnym, stąd obecna liczba ponad 430 lokali będzie dalej rosła – mówi Mateusz Juroszek, prezes STS.

Aktualnie w Poznaniu znajduje się 9 punktów stacjonarnych STS, ale są to punkty w wersji standard. Czekamy więc na otwarcie pierwszego punktu typu premium.

Punkty premium to kolejny odważny ruch spółki STS, która w Polsce ma udział w legalnym rynku zakładów sięgający niemal połowy (47%). W lutym bieżącego roku bukmacher zdecydował się wyjść poza granice kraju i rozpoczął działalność na rynkach europejskich. Obecnie z usług STS mogą korzystać mieszkańcy takich krajów, jak Wielka Brytania, Niemcy, Norwegia, Islandia, Luksemburg, Słowenia, Andora, San Marino oraz Gibraltar, Malta i Łotwa. To pierwsza polska firma oferująca zakłady wzajemne, która rozpoczęła działalność poza Polską. A to nie koniec, bowiem STS zapowiada dalszą ekspansję.

Ostatnie sześć lat to ogromny wzrost przychodów STS. Za sprawą licznych inwestycji w rozwój firmy zyski zwiększono ponad dziesięciokrotnie – z 220 mln zł do 2,41 mld zł. Spółka od lat wspiera także polski sport. Jest największym prywatnym podmiotem działającym na polskim rynku sponsoringu. To oficjalny, a także główny sponsor reprezentacji Polski w piłce nożnej, sześciu klubów minionej edycji Ekstraklasy oraz klubów siatkarskich, piłki ręcznej, Futsal Ekstraklasy, KSW i innych lig, klubów oraz organizacji. STS wspiera także drużyny e-sportowe, m. in. AGO Esport i devils.one. Przypomnijmy, że STS jest również zaangażowany we wsparcie Lecha Poznań.

Bukmacher STS to legalny bukmacher, posiadający zezwolenie PS4.6831.20.2017.KLE z dnia 15 lutego 2018 r. Gra w firmach nieposiadających polskiego zezwolenia jest w Polsce zabroniona i karalna.

Zakłady bukmacherskie dozwolone są dla osób pełnoletnich. Obstawianie może prowadzić do uzależnienia.

Dodaj komentarz