Lech Poznań – Legia Warszawa 2:0 (1:0)

W meczu 23. kolejki Lotto Ekstraklasy Lech Poznań pokonał Legię Warszawa 2:0 (1:0). Poznaniacy prowadzenie objęli w 8. minucie po strzale Nikola Vujadinovicia. W 79 minucie podwyższył z rzutu karnego Christian Gytkjaer.

Bramki: Nikola Vujadinović (8’), Christian Gytkjaer (79’ kar.)

Żółte kartki: Maciej Makuszewski (20’), Nikola Vujadinović (55’), Pedro Tiba (65’), Robert Gumny (67’)

Lech Poznań: Jasmin Burić – Robert Gumny, Thomas Rogne, Nikola Vujadinović, Volodymyr Kostevych – Maciej Makuszewski (85’ Marcin Wasielewski), Maciej Gajos, Pedro Tiba, Kamil Jóźwiak (87’ Filip Marchwiński) – Darko Jevtić (80’ Vernon De Marco), Christian Gytkjaer

Legia Warszawa: Radosław Majecki – Marko Vesović, Artur Jędrzejczyk, Mateusz Wieteska, Adam Hlousek – Cafu, Andre Martins (80’ Iuri Medeiros) – Salvador Agra (63’ Dominik Nagy), Sebastian Szymański, Michał Kucharczyk (80’ Sandro Kulenović) – Carlitos.