Energetyczne zakończenie rozgrywek Enea Energetyk Poznań w 1 Lidze Kobiet!

Siatkarki Enea Energetyka Poznań kończą rok zwycięstwem. Poznanianki pokonują w Warszawie BlueSoft Mazovią w czterech setach 3:1 i tym samym rewanżują się za niespodziewaną porażkę z beniaminkiem na własnym parkiecie. Kolejne mecz o ligowe punkty popularne #energetykgirls zagrają już w 2019 roku w Opolu, gdzie mierzyć się będą z miejscowym UNI Opole!

Początek spotkanie w stołecznej hali nie należał do najłatwiejszych. Gospodynie mocno rozpoczęły pierwsze seta, utrzymując praktycznie cały czas kilkupunktowe prowadzenie. Podopieczne Marcina Patyka wróciły do swojej gry dopiero w końcówce, dzięki czemu udało się zakończyć pierwszą odsłonę wygraną 23:25. Druga partia meczu to jednostronny pokaz siły popularnych #energetykgirls. Poznańskie zawodniczki świetnie radziły sobie w każdym elemencie siatkarskiego rzemiosła, pewnie wygrywając 11:25!