Zapowiedź 3. kolejki Fortuna 1 Ligi. Warta zagra ze Stalą.

W 3. kolejce Fortuna 1 Ligi najciekawiej zapowiada się derbowe starcie GKS-u Katowice z GKS-em Tychy. Natomiast Warta Poznań w sobotę o godz. 17:00 na stadionie w Grodzisku Wielkopolskim będzie podejmować FKS Stal Mielec. Kibiców, którzy tego dnia nie mogą się pojawić na meczu Zielonych zachęcamy do śledzenia relacji ze spotkania minuta po minucie:  Zobacz mecz Warta Poznań – FKS Stal Mielec [live] (wystarczy kliknąć).

Zmagania 3. kolejki Fortuna 1 Ligi rozpoczniemy meczem w Opolu, gdzie obecny lider ligi Odra na własnym stadionie zmierzy się z Wigrami Suwałki. Dla podopiecznych Mariusza Rumaka będzie to trzecie domowe z spotkanie rozgrywane z rzędu. Jak dotąd drużyna Odry bardzo dobrze wykorzystywała atut własnego boiska. Jak będzie tym razem?

W piątek Chojniczanka będzie chciała zmazać plamę po dwóch ostatnich meczach. Klub z Chojnic prowadził jedną bramką zarówno z Sandecją jak i Wigrami, ale oba spotkania ostatecznie kończyły się remisami. Wygrana z pewnością nie przyjdzie łatwo, bo ich rywalem będzie Raków Częstochowa, który w dwóch kolejkach zdobył już pięć bramek!

Hitem dnia, ale i całej kolejki jest mecz derbowy GKS Katowice z GKS-em Tychy. – Ostatnie dwa spotkania były niezłe w naszym wykonaniu, a momentami bardzo dobre. Nie ustrzegliśmy się jednak indywidualnych błędów w końcówkach, które kosztowały nas bardzo dużo punktów – komentuje asystent Ryszarda Tarasiewicza, Tomasz Wolak. W podobnych nastrojach mogą być gracze GKS-u Katowice, którzy na inaugurację ligi przegrali z Podbeskidziem, ale już tydzień później pokonali jedną bramką ŁKS Łódź.

Z kolei Wartę Poznań czeka kolejny mecz w Grodzisku Wielkopolskim. Ciągle bowiem trwają prace nad przystosowaniem domowego obiektu beniaminka. To z pewnością nie ułatwi Warcie zdobywania punktów. Do tej pory „Zieloni” rozegrali jeden mecz, w którym zremisowali 1:1 z Garbarnią Kraków. Tym razem czeka ich spotkanie z rywalem, który jest o wiele bardziej doświadczony w Fortuna 1 Lidze – Stalą Mielec. Na razie trudno ocenić formę podopiecznych Artura Skowronka, którzy najpierw wygrali z Garbarnią, ale tydzień później polegli w Niepołomicach.

Termin spotkania 3. kolejki Fortuna 1 Liga, Warta Poznań – FKS Stal Mielec, został wyznaczony na 4 sierpnia, o godz. 17:00 na stadionie w Grodzisku Wielkopolskim. Głównym arbitrem sobotniego spotkania będzie Konrad Kiełczewski z Białegostoku. Bilety w przedsprzedaży będą kosztować 15 zł (normalny) oraz 10 zł (ulgowy). W dniu meczu ceny wzrosną o 5 zł

Kibiców, którzy tego dnia nie mogą się pojawić na meczu piłkarzy Warty Poznań zachęcamy do śledzenia relacji ze spotkania minuta po minucie: Zobacz mecz Warta Poznań – FKS Stal Mielec [live] (wystarczy kliknąć).