Srebrny medal mistrzostw Polski KU AZS UAM Poznań

Zespół futsalu kobiet KU AZS UAM Poznań zdobył srebrny medal mistrzostw Polski seniorek! Patronem medialnym klubu jest portal i dwutygodnik „Nasz Głos Poznański”.

W rozgrywanym 3 i 4 marca  finałowym turnieju FINAL FOUR Ekstraligi futsalu kobiet najpierw w sobotę UAM pokonał w półfinale zespół Wanda Słomniczanka Słomniki 3:0 (bramki Alicja Zając x 2 i Dominika Dewicka), a następnie w niedzielę po bardzo wyrównanym pojedynku uległ w finale zespołowi ROW Rybnik 0:3

Skład zespołu UAM podczas Final Four: Dominika Dewicka, Anna Napierała – Laura Czudzińska, Monika Skowrońska, Alicja Zając, Adriana Sikora, Monika Nowak, Alicja Busza, Aleksandra Jankowska, Anna Jacewicz, Marta Kosiorek, Katarzyna Tarnowska, Krystyna Cywińska, Renata Nowak – trener Wojciech Weiss, kierownik Julita Szumińska, fizjoterapeuta Bartosz Grobelny, Katarzyna Gozdek, Żaneta Pawlik. Ponadto w sezonie 2017/2018 w zespole grały: Zuzanna Filipiak, Angelika Lewicka, Magdalena Mądra, Klaudia Jędraszyk, Antonina Remlein, Ewelina Zalaszewska.