Zobacz mecz Warta Poznań – Gwardia Koszalin [live]

Drugoligowa Warta Poznań spotkaniem z Gwardią Koszalin zainauguruje rundę wiosenną. Mecz zostanie rozegrany w sobotę, 10 marca o godz. 14:00. Kibiców, którzy nie będą mogli przybyć na stadion przy ul. Droga Dębińska, zapraszamy do śledzenia naszej relacji „minuta po minucie”. Patronem medialnym klubu jest portal i dwutygodnik „Nasz Głos Poznański”.

Warta Poznań rundę wiosenną II ligi miała zainaugurować w sobotę, 2 marca na wyjeździe spotkaniem z ROW 1964 Rybnik, ale Departament Rozgrywek Krajowych PZPN, uwzględniając niekorzystne warunki atmosferyczne podjął decyzję o odwołaniu całej kolejki. Nowe terminy rozegrania meczów zostaną przedstawione w późniejszym terminie.

Oznacza to, że podopieczni Petra Nemca pierwszy mecz o ligowe punkty rozegrają na własnym stadionie, a rywalem będzie Gwardia Koszalin. Jesienią poznaniacy wygrali 3:0, a na listę strzelców wpisali się Radosław Jasiński, Karol Żmijewski i Michał Przybyła.

Warta Poznań – Gwardia Koszalin -:- (początek relacji live w sobotę, 10 marca o godz. 14:00)