Remis Warty z Calisią (ZDJĘCIA)

Piłkarze Warty nie zdołali utrzymać zwycięskiej passy w meczach sparingowych przed rundą wiosenną, remisując w Poznaniu 2:2 z ekipą drugoligowej Calisii Kalisz.

Mecz odbył się na boisku ze sztuczną trawą przy Cytadeli. Zieloni byli znacznie lepsi w pierwszej połowie spotkania i prowadzili po niej 2:1, ale po przerwie oddali nieco inicjatywę niżej notowanym rywalom, który wykorzystał szanse i wyrównał.

Bramki: dla Warty: Tomasz Magdziarz (40-karny), Krzysztof Bartoszak (43); dla Calisii: Patryk Klofik (25) i  Paweł Tabaczyński (66).

Warta: Radliński (46. Lis) – Wilczyński, Wichtowski, Kołodziejski, Gajda (61. Bartkowiak) – Giel (51. Zientarski), Ngamayama (72. Onsorge) – Magdziarz, Czoska (78. Czerniejewicz), Kotus (46. Grishok) – Bartoszak (56. Jurga).