Lech Poznań pokonał Hapoel Beer Szewa

Lech Poznań pokonał na Inea Stadionie w spotkaniu towarzyskim mistrza Izraela Hapoel Beer Szewa 3:0. Bramki dla Kolejorza zdobywali obrońcy Robert Gumny i Lasse Nielsen, a także Mario Situm.

Już w 4. minucie otworzyli wynik meczu Gumny uderzeniem z półwoleja pokonał bramkarza gości. E 30 minucie rzutu rożnego piłkę zagrywał Jevtić, głową przedłużył ją Nicki Bille, a z najbliższej odległości do siatki trafił Nielsen.

W 60. minucie Makuszewski zagrał do wbiegającego pod pole karne Gumnego, ten dośrodkował piłkę w szesnastkę, a tam opanował ją Situm. Chorwacki skrzydłowy uderzył futbolówkę w taki sposób, że ta zanim wpadła do siatki, odbiła się jeszcze od słupka.

LECH POZNAŃ – HAPOEL BEER SZEWA 3:0 (2:0)
Bramki: Gumny (4), Nielsen (30), Situm (60)
Lech: Matus Putnocky (46. Jasmin Burić) – Robert Gumny (79. Marcin Wasielewski), Emir Dilaver, Lasse Nielsen, Volodymyr Kostevych – Abdul Aziz Tetteh, Radosław Majewski (67. Mihai Radut), Darko Jevtić – Maciej Makuszewski, Nicki Bille (72. Kamil Jóźwiak), Mario Situm (72. Dariusz Formella).

Trackbacks for this post

1. […] nowym napastnikiem Lecha Poznań. 27-latek przyjechał już do Poznania i oglądał z trybun mecz Kolejorza z Hapoelem  – poinformowała Gazeta Wyborcza. Lech pozyskał już pięciu nowych piłkarzy i wykupił z Lechii […]