Drużyna Wiary Lecha wicemistrzem ligi okręgowej

Drużyna Wiary Lecha wygrała ostatni mecz sezonu. Podopieczni trenera Jarosława Wróblewskiego w ostatniej kolejce sezonu pokonali zespół Concordii Murowana Goślina 3:1 i ostatecznie zajęli drugie miejsce w lidze.

Pierwsza bramka padła już w 9. minucie spotkania. Sfaulowany w polu karnym został Łukasz Wyka, dlatego sędzia podyktował rzut karny. „Jedenastkę” na gola pewnym strzałem zamienił Artur Adamski. Kolejne trafienie dla kibiców padło dopiero w drugiej części meczu. W 69. minucie bramkarza gości pokonał Maciej Smuniewski. Jeszcze przed końcem meczu bramkę kontaktową zdobyła Concordia, ale ostatnie słowo należało do Drużyny Wiary Lecha. Już w doliczonym czasie wynik spotkania ustalił Tomasz Smura (na zdjęciu), strzelając gola na 3:1.

Drużyna Wiary Lecha ostatecznie zajęła 2. miejsce w lidze okręgowej. Podopieczni trenera Wróblewskiego zgromadzili w tym sezonie 54 punkty. Bezkonkurencyjna okazała się drużyna Mieszka Gniezno, która zapisała na swoim koncie 73 „oczka”.
Wiara Lecha Poznań – Concordia Murowana Goślina 3:1 (1:0)

Bramki: Adamski (9.), Smuniewski (69.), Smura (90.) – (82.)

DWL: Adam Górski – Patryk Olaszczyk (90. Jakub Nowak), Artur Adamski, Maciej Łaszyński, Michał Dąbrowski – Maciej Smuniewski, Tomasz Smura, Michał Niedźwiedzki, Krzysztof Szenfeld (80. Marcin Surowiec) – Łukasz Wyka (15. Piotr Makowski), Krzysztof Stachowiak