Warta Poznań zremisowała z Koroną Kielce (ZDJĘCIA)

II-ligowa Warta Poznań zremisowała w rozegranym w Grodzisku Wlkp. meczu kontrolnym z ekstraklasową Koroną Kielce 0:0. Żółto-czerwoni mieli jednak sporo okazji, żeby pokonać bramkarza zielonych. Tę najdogodniejszą zmarnował w 17 minucie Miguel Palanca, który nie wykorzystał rzutu karnego. Grano 3x 30 minut.

Warta: Matesz Filipowiak (46′ Tomasz Laskowski) – Jacek Jadanowski (46′ Maciej Wasilewski), Wojciech Onsorge, Tomasz Dejewski, Nikodem Fiedosewicz, Bartosz Kalupa (46′ Gracjan Goździk, 80′ Jan Paczyński), Michał Cywiński (46′ Adrian Szynka), Adrian Laskowski (46′ Artur Marciniak), Jakub Czapliński (46′ Joshua Balogun Kayode), Michał Ciarkowski (46′ Krzysztof Biegański), Adam Duda (46′ Łukasz Spławski).

Korona: Brljak (60’ Pesković) – Rymaniak (46’ Gabovs), Dejmek (46’ Kwiecień), Diaw (46’ Wierchowcow), Grzelak – Abalo (30’ Suchanek [60’ Biel]), Marković (30’ Mrozik [60’ Załęcki]), Możdżeń (30’ Cebula [60’ Żubrowski]), Aankour (30’ Kotarzewski [60’ Uniat]), Palanca (30’ Zając [60’ Essam]) – Kiełb (30’ Smolarczyk [60’ Przybyła]).