Red Dragons Pniewy podejmuje FC Toruń

Ekstraklasowi futsaliści Red Dragons Pniewy po serii wyjazdowych spotkań wracają wreszcie do własnej hali, gdzie w sobotę o godz. 18:00 zagrają z FC Toruń. – Wierzymy mocno, że powrót do naszego miasta po dłuższej przerwie będzie dla nas udamy. Liczymy oczywiście na wsparcie naszych wiernych fanów i doping od pierwszej do ostatniej minuty – mówi członek zarządu klubu, Rafał Gnybek.

Red Dragons Pniewy - FC Toruń
Najbliższy przeciwnik Red Dragons Pniewy jest obecnie na fali wznoszącej. Po niemrawym początku sezonu, torunianie wygrali dwa ostatnie spotkania we własnej hali. Należy dodać, że były to dwa przekonujące zwycięstwa: najpierw 7:2 z MKF Solne Miasto Wieliczka, a następnie z takim samym rezultatem rozprawili się z Euromasterem Chrobrym Głogów. Szkoleniowcem futsalowców z grodu Kopernika nadal jest doskonale znany w Pniewach trener Klaudiusz Hirsch, a ponadto przywitać będzie można po raz kolejny Nicolae Neagu, Cleversona Pelca, czy Michała Wojciechowskiego.

Na boisku oczywiście sentymentów nie będzie, a ponieważ ekipa Red Dragons Pniewy potrzebuje „przebudzenia”, zapowiada się twarda walka o ligowe punkty. W ostatnim pojedynku na początku tego roku pniewianie przegrali w dramatycznych okolicznościach 1:2.

Poniżej prezentujemy skrót tego meczu, rozgrywanego wówczas w świetle kamer Orange Sportu: