Pewne zwycięstwo GKS Tarnovia w Luboniu

Czwartoligowy GKS Tarnovia Tarnowo Podgórne pewnie wygrał na wyjeździe spotkanie 6. kolejki z Lubońskim KS 4:0 i awansował na siódme miejsce w tabeli. Bramki dla Tarnovii w tym spotkaniu zdobyli: grający trener Marcin Kikut, Marcin Mazurek i Bartosz Ślusarski.

GKS Tarnovia - Zbigniew Zakrzewski
Wynik spotkania już w 11. minucie otworzył grający trener Marcin Kikut, który wykorzystał podanie Bartosza Ślusarskiego. Do końca połowy utrzymało się jednobramkowe prowadzenie Tarnovii, która nie pozwoliła gospodarzom na zbyt wiele. Po zmianie stron Tarnovia w kwadrans wyszła na prowadzenie 4:0. Najpierw Marcin Mazurek wykorzystał podanie Bartosza Ślusarskiego, chwilę później podwyższył na 3:0 wygrywając pojedynek sam na sam z bramkarzem Lubińskiego KS-u. Wynik spotkania w 59. minucie ustalił Ślusarski, dla którego była to już czwarta bramka w tym sezonie IV ligi. Kolejny mecz zespół GKS Tarnovia Tarnowo Podgórne rozegra w sobotę, 17 września na własnym stadionie z Lechią Kostrzyn.

Luboński KS – GKS Tarnovia Tarnowo Podgórne 0:4 (0:1)
Bramki: Marcin Kikut (11. minuta), Marcin Mazurek (49. i 57. minuta ), Bartosz Ślusarski (59. minuta)

GKS Tarnovia: Dmytro Jakowczenko – Szymon Jerzewski, Krzysztof Lachman, Adrian Kaliszan, Krzysztof Połczyński (62. Kacper Kikut) – Marcin Kikut, Adrian Stypczyński, Paweł Kowal (74. Dawid Piskuła) – Marcin Mazurek (61. Adrian Reiss), Bartosz Ślusarski, Zbigniew Zakrzewski.