Kolejna bramka Bartosza Ślusarskiego dla Tarnovii. Zobacz film

Czwartoligowy GKS Tarnovia Tarnowo Podgórne w 3. kolejce wygrał na własnym stadionie z zespołem GKS Dopiewo 2:0. Ponownie bramkę dla gospodarzy zdobył nowy napastnik Bartosz Ślusarski znany z występów w Lechu Poznań. Kolejnym rywalem podopiecznych Szymona Bartkowiaka będą Zieloni Lubosz.

Spotkanie bardzo dobrze rozpoczęło się dla drużyny GKS Tarnovia Tarnowo Podgórne, która już w 12. minucie wyszła na prowadzenie. Bramkę zdobył nowy napastnik Bartosz Ślusarski znany z występów w Lechu Poznań, który wykorzystał zagranie Szymona Jerzejewskiego. Do końca pierwszej połowy wynik nie uległ już zmianie.

Po zmianie stron trener Szymon Bartkowiak dokonał kilku zmian, ale nie wpłynęło to znacznie na grę Tarnovii. Ostateczni wynik spotkania na 2:0 tuż przed końcowym gwizdkiem sędziego ustalił Damian Szurgot. Warto zaznaczyć, że spotkanie przyciągnęło ok. 200 widzów.

GKS Tarnovia Tarnowo Podgórne – GKS Dopiewo 2:0 (1:0)
Bramki: Bartosz Ślusarski (12. minuta), Damian Szurgot (90. minuta)

Tarnovia: Jakowczenko – Lachamn, Kaliszan, Mazurek, Imosa (46. Dorna), Jerzewski (90. Reiss), Kowal (90. Szurgot), Stypczyński (49. Dylewski), Niemczyk, Zakrzewski, Ślusarski.

Wyniki spotkań i terminarz 3. kolejki IV ligi (północ)
(20-21 sierpnia 2016 roku)
Iskra Szydłowo – 1922 Lechia Kostrzyn 6:1
Luboński KS – Zieloni Lubosz 0:3
Tarnovia Tarnowo Podgórne – GKS Dopiewo 2:0
Kotwica Kórnik – GLKS Wysoka 2:0