Tłumy na starcie Enea Bieg Nocny 2016 [fotogaleria]

Blisko 400 osób wzięło udział w Enea Biegu Nocnym, który odbył się w sobotę nad jeziorem Malta. Najlepszy okazał się Krzysztof Grześkowiak ze Swarzędza, a wśród kobiet triumfowała Agnieszka Kuster z Komornik. Impreza towarzyszyła triathlonowym zawodom Enea Challenge Poznań 2016.

Enea Bieg Nocny - 01
Uczestnicy Enea Biegu Nocnego mieli do pokonania trasę o długości 5,6 km. Najszybciej dystans ten pokonał Krzysztof Grześkowiak ze Swarzędza – 18 minut i 30 sekund. Drugie miejsce zajął poznaniak Piotr Myślak, a trzecie Adrian Graczyk z Czarnkowa. Wśród kobiet triumfowała Agnieszka Kuster z Komornik. Zacięta rywalizacja toczyła się o pozostałe miejsca na podium, ale ostatecznie druga była Agnieszka Ślebioda ze Środy Wielkopolskiej. Trzecie miejsce wywalczyła poznanianka Edyta Faltyńska.