Lech Poznań bezbramkowo remisuje we Wrocławiu. Zapis relacji „minuta po minucie”.

Lech Poznań w pierwszym spotkaniu nowego sezonu Lotto Ekstraklasy 2016/2017 bezbramkowo zremisował na wyjeździe ze Śląskiem Wrocław. W doliczonym czasie gry Ryota Morioka był bliski zdobycia zwycięskiego gola dla gospodarzy, ale poznaniaków uratował Jasmin Burić. Zobacz zapis relacji „minuta po minucie” ze spotkania podopiecznych Jana Urbana.

Lech Śląsk 61

ŚLĄSK WROCŁAW – LECH POZNAŃ 0:0 (koniec spotkania)
Żółta kartka: Alvarinho
Sędzia: Bartosz Frankowski (Toruń)

Śląsk Wrocław: Mariusz Pawełek – Paweł Zieliński, Piotr Celeban, Lasha Dvali, Augusto – Filipe Goncalves (72. Ostoja Stjepanovic), Adam Kokoszka, Alvarinho (88. Kamil Dankowski), Łukasz Madej, Peter Grajciar (77. Mariusz Idzik) – Ryota Morioka.

Lech Poznań: Jasmin Burić; Tomasz Kędziora, Paulus Arajuuri, Maciej Wilusz, Robert Gumny – Dariusz Formella (88. Kamil Jóźwiak), Łukasz Trałka, Abdul Aziz Tetteh, Maciej Gajos (84. Dawid Kownacki) – Marcin Robak, Nicki Bille Nielsen (75. Radosław Majewski).

93. minuta – Koniec spotkania Śląsk Wrocław – Lech Poznań 0:0. W doliczonym czasie gry Ryota Morioka był bliski zdobycia zwycięskiego gola dla gospodarzy, ale poznaniaków uratował Jasmin Burić.

90. minuta – Sędzia główny Bartosz Frankowski doliczył do regulaminowego czasu gry 3. minuty.

88. minuta – Zmiana w zespole Śląska Wrocław. Boisko opuszcza Alvarinho, a wchodzi Kamil Dankowski.

88. minuta – Zmiana w zespole Lecha Poznań. Boisko opuszcza Dariusz Formella, a wchodzi Kamil Jóźwiak.

86. minuta – Mariusz Pawełek spokojnie broni strzał Dawida Kownackiego z 11 metrów.

84. minuta – Zmiana w zespole Lecha. Boisko opuszcza Maciej Gajos , a wchodzi Dawid Kownacki.

82. minuta – Gra toczy się w środkowej strefie boiska.

79. minuta – Lech Poznań nie wykorzystał rzutu wolnego z przed linii pola karnego.

77. minuta – Zmiana w zespole Śląska. Boisko opuszcza Peter Grajciar  a wchodzi Mariusz Idzik.

75. minuta – Zmiana w Lechu Poznań. Boisko opuszcza Bille Nielsen, a wchodzi  Radosław Majewski.

72. minuta – Zmiana w zespole Śląska. Boisko opuszcza Filipe Goncalves, a wchodzi Ostoja Stjepanovic.

70. minuta – Adam Kokoszka przecina dośrodkowanie Tomasza Kędziory i rzut rożny dla Lecha Poznań.

66. minuta – Strzał Tomasza Kędziory mija bramkę Śląska Wrocław.

65. minuta – Posiadanie piłki: Śląsk Wrocław – 40 proc. , Lech Poznań – 60 proc.

63. minuta – Od kilku minut żaden z zespołów nie może osiągnąć przewagi. Wyrównana gra w środkowej strefie boiska.

59. minuta – Spotkanie toczy się w środkowej strefie boiska.

55. minuta – Strzał Macieja Gajosa z dystansu mija bramkę Śląska Wrocław.

53. minuta – Peter Grajciar  bliski zdobycia bramki dla Śląska Wrocław.

51. minuta – Gra toczy się głównie w środkowej strefie boiska.

49. minuta – Strzał Ryota Morioka po ziemi zza linii pola karnego mija słupek bramki Lecha Poznań.

47. minuta – Spotkanie toczy się w środkowej strefie boiska.

46. minuta – Rozpoczyna się druga połowa spotkania Śląsk Wrocław – Lech Poznań. Brak zmian.

45. minuta – Koniec pierwszej połowy spotkania Śląsk Wrocław – Lech Poznań 0:0.

44. minuta – Jasmin Burić broni groźny strzał Łukasza Madeja.

43. minuta – Trwa doping kibiców Lecha Poznań.

Śląsk Wrocław - Lech Poznań _ kibice_ 15072016

42. minuta – Strzał Petera Grajciara mija bramkę Lecha Poznań.

39. minuta – Zamieszanie w polu karnym Śląska, ale ostatecznie od bramki grę wznawia Mariusz Pawełek.

37. minuta – Bille Nielsen wbiega w pole karne Śląska, ale jego strzał zatrzymuje się na słupku.

34. minuta – Ryota Morioka oddał strzał z dystansu, ale piłka zdecydowanie mija bramkę Lecha Poznań.

33. minuta – Marcin Robak faulował Łukasza Madeja w środkowej strefie boiska i rzut wolny dla Śląska.

30. minuta – Spotkanie toczy się w środkowej strefie boiska. Lech bezbramkowo remisuje ze Śląskiem.

28. minuta – Mariusz Pawełek wyłapuje dośrodkowanie w pole karne Śląska Wrocław.

27. minuta – Strzał Pawła Zielińskiego zza linii pola karnego po ziemi spokojnie broni Jasmin Burić.

24. minuta – Strzał z dystansu Macieja Wilusza tuż na poprzeczką bramki Śląska Wrocław.

21. minuta – Mariusz Pawełek broni strzał głową Marcina Robaka po dośrodkowaniu Dariusza Formelli.

19. minuta – Bille Nielsen złapany przez obrońców Śląska na pozycji spalonej.

18. minuta – Strzał Filipe Goncalvesa zza linii pola karnego zdecydowanie mija bramkę Lecha Poznań.

16. minuta – Spotkanie toczy się w środkowej strefie boiska. Lech bezbramkowo remisuje ze Śląskiem.

13. minuta – Rzut wolny dla Lecha Poznań po zagraniu ręką Alvarinho.

11. minuta – Mariusz Pawełek broni strzał Dariusza Formelli zza linii pola karnego.

10. minuta – Alvarinho faulował Roberta Gumnego i rzut wolny dla Lecha Poznań.

8. minuta – Obrońcy Śląska wybijają podanie Dariusza Formelli z rzutu rożnego.

7. minuta – Dariusz Formella wywalczył rzut rożny dla Lecha Poznań z prawej strony.

5. minuta – Dośrodkowanie Petera Grajciara z rzutu rożnego zostaje wybite przez obrońców Lecha Poznań.

3. minuta – Spotkanie toczy się w środkowej strefie boiska.

2. minuta – Mariusz Pawełek broni strzał głową Marcina Robaka.

1. minuta – Zaczyna Lech Poznań.

ŚLĄSK WROCŁAW – LECH POZNAŃ 0:0 (strona wymaga odświeżania)
Bramka:
Żółta kartka:

godz. 20:29 – Minuta ciszy związana z zamachem we Francji.

godz. 20:26 – Piłkarze Śląska Wrocław i Lecha Poznań wychodzą na murawę.

godz. 20:00 – Zapraszamy do lektury naszych przedmeczowych materiałów.

Mariusz Rumak, trener Śląska: – Lech to kandydat do mistrzostwa (wystarczy kliknąć)

LOTTO nowym partnerem Ekstraklasy (wystarczy kliknąć)

Lech Poznań bez siedmiu piłkarzy w meczu ze Śląskiem (wystarczy kliknąć)

Nike prezentuje nowe stroje domowe Lecha Poznań na sezon 2016-17 (wystarczy kliknąć)

godz. 19:32 – Znamy skład Śląska Wrocław.

Śląsk: Mariusz Pawełek – Paweł Zieliński, Piotr Celeban, Lasha Dvali, Augusto – Filipe Goncalves, Adam Kokoszka, Alvarinho, Łukasz Madej, Peter Grajciar – Ryota Morioka

Rezerwowi: Lubos Kamenar, Kamil Biliński, Kamil Dankowski, Andras Gosztonyi, Mariusz Idzik, Mariusz Pawelec, Ostoja Stjepanovic.

godz. 19:31 – Piłkarze Lecha Poznań na murawie Stadion Wrocław.