Zapis relacji minuta po minucie: KU AZS UAM Poznań – Kotwica Kórnik 4:2

Zakończyły się debry powiatu poznańskiego w ekstralidze futsalu kobiet, KU AZS UAM Poznań – Kotwica Kórnik 4:2. Zobacz zapis z bezpośredniej, tekstowej relacji z tego spotkania na łamach portalu i dwutygodnika „Nasz Głos Poznański”.

KU AZS UAM Poznań - Kotwica Kórnik

KU AZS UAM Poznań – Kotwica Kórnik 4:2 (0:0)
Bramki: Alicja Zając (23. i 24. minuta), Laura Czudzińska (27. minuta), Monika Marczak (28. minuta) – Hanna Cerajewska (37. minuta), samobójcza bramka (38. minuta)
Sędziowie: Tomasz Nowicki, Michał Śliwiński, Łukasz Jaskólski

40. minuta – Koniec spotkania KU AZS UAM Poznań – Kotwica Kórnik 4:2,

39. minuta – Monika Marczak przerywa kontrę Kotwicy Kórnik.

38. minuta – Strzał Moniki Nowak zdecydowanie mija bramkę KU AZS UAM Poznań.

38. minuta – Samobójcza bramka Laury Czudzińskiej.

37. minuta – Goooool… Hanna Cerajewska zdobywa pierwszą bramkę dla Kotwicy w meczu z  AZS UAM Poznań.

37. minuta – Alicja Busza odbiera piłkę Hannie Cerajewskiej tuż przed strzałem na bramkę poznanianek.

36. minuta – Futsalistki KU AZS UAM Poznań spokojnie kontrolują przebieg spotkania z Kotwicą Kórnik.

34. minuta – Alicja Zając przegrywa pojedynek sam na sam z Aleksandrą Blige.

33. minuta – Emilia Krajewska broni strzał Hanny Cerajewskiej z Kotwicy Kórnik.

32. minuta – Martyna Boguszyńska przegrywa pojedynek sam na sam z Emilią Krajewską.

29. minuta – Strzał lewą nogą Żanety Pawlik zdecydowanie mija bramkę Kotwicy Kórnik.

28. minuta – Goooool… Laura Czudzińska wykłada piłkę Monice Marczak, która zdobywa bramkę.

27. minuta – Goooool… Laura Czudzińska zdobywa bramkę dla KU AZS UAM Poznań.

26. minuta – Alicja Busza przegrywa pojedynek sam na sam z Aleksandrą Blige.

25. minuta – Trenerka Violetta Biegańska prosi o czas dla Kotwicy Kórnik.

25. minuta – Aleksandra Blige broni strzał Alicji Buszy z KU AZS UAM Poznań.

24. minuta – Goooool… Alicja Zając podwyższa prowadzenie KU AZS UAM Poznań.

23. minuta – Goooool… Alicja Zając wyprowadza KU AZS UAM Poznań na prowadzenie.

22. minuta – Alicja Zając faulowana przez Martynę Boguszyńską. Strzał Karoliny Grześkowiak z rzutu wolnego broni Aleksandra Blige

22. minuta – Akademiczki spokojnie rozpoczęły drugą połowę i nadal są stroną dominującą.

21. minuta – Rozpoczęła się druga połowa spotkania KU AZS UAM Poznań – Kotwica Kórnik 0:0. Martyna Boguszyńska podaje do Hanny Cerajewskiej.

godzina 18:46 – trwa przerwa w spotkaniu KU AZS UAM Poznań – Kotwica Kórnik 0:0

20. minuta – Koniec pierwszej połowy spotkania KU AZS UAM Poznań – Kotwica Kórnik 0:0.

19. minuta – Mocne uderzenie Marty Kasiorek z przed pola karnego broni Aleksandra Blige z Kotwicy Kórnik.

19. minuta – Marta Zielińska przegrywa pojedynek sam na sam z bramkarką Kotwicy.

16. minuta – Kotwica Kórnik broni się całym zespołem, a podopieczne Wojciecha Weissa nie wykorzystują dogodnych sytuacji.

KU AZS UAM Poznań - Kotwica Kórnik - foto 01

16. minuta – Czas dla zespołu Kotwicy Kórnik.

15. minuta – Anna Jacewicz blokuje na linii bramkowej strzał Alicji Buszy.

13. minuta – Obrona Kotwicy blokuje strzał Adrianny Sikory.

12. minuta – Adrianna Sikora bliska zdobycia bramki dla KU AZS UAM Poznań.

11. minuta – Strzał Laury Czudzińskiej po podaniu z rzutu rożnego zatrzymuje się na poprzeczce bramki Kotwicy Kórnik.

10. minuta – Emilia Krajewska broni strzał Hanny Cerajewskiej z przed pola karnego.

9. minuta – Strzał Moniki Nowak z rzutu wolnego zdecydowanie mija bramkę KU AZS UAM Poznań.

9. minuta – Żaneta Pawlik faulowała Hannę Cerajewską z Kotwicy Kórnik. Strzał z rzutu wolnego mija bramkę.

8. minuta – Emilia Krajewska wygrywa pojedynek sam na sam z Martyną Boguszyńską.

7. minuta – Emilia Krajewska popisuje się znakomitą interwencją bramkarską.

6. minuta – Wyraźna przewaga KU AZS UAM Poznań. Alicja Busza wyprowadza kontrę.

5. minuta – Alicja Busza bliska zdobycia bramki, a Kotwica odpowiada strzałem Ewy Weber.

4. minuta – Wyraźna przewaga KU AZS UAM Poznań, który zepchnął Kotwicę do obrony.

3. minuta – Strzał Alicji Zając minimalnie mija bramkę Kotwicy Kórnik.

3. minuta – Ładna akacja Alicji Zając i Adrianny Sikory, ale bez strzału na bramkę.

2. minuta – Faul Klaudii Jędraszyk przed polem karnym Kotwicy Kórnik. Strzał Alicji Zając mija bramkę Kotwicy.

1. minuta – zaczyna KU AZS UAM Poznań. Adrianna Sikora podaje do Alicji Zając.

godzina 17:59 – Oficjalna prezentacja zespołów.