Skrzaty grały w Gnieźnie

W miniony weekend odbył się na kortach Szkoły Tenisa TP Turniej Wojewódzki Skrzatów (chłopcy do lat 12-tu). Po dwudniowych zmaganiach najlepszy okazał się wrocławianin T. Szpejankowski pokonując w finale B. Zgołę z AZS Poznań 5:7 6:4 10:6.

W turnieju wystartowało 3 zawodników UKS Smecz Gniezno trenujących w Szkole TP : M.Wesołowski został pokonany w 1 rundzie przez J.Szajrycha z AZS Poznań 6:1 6:0 , J.Jeliński również w 1 rundzie uległ finaliście B.Zgole 6:1 6:3 , a najlepiej wypadł A.Chudy, który w 2 rundzie pokonał A.Wilka z Centrum Bydgoszcz 6:2 6:1 i przegrał w półfinale bo bardzo pięknym meczu z zwycięzcą turnieju 6:4 6:4.
Turniej organizowany przez Szkołe Tenisa TP i UKS Smecz Gniezno zebrał bardzo dobre opinie wśród rodziców i zawodników.
W sobotę odbyło się również zakończenie sezonu turniejowego i rankingowego za rok 2011/2013 prowadzonego przez Szkołę Tenisa Tp. Zostały podsumowane turnieje nocne w których zwyciężył po całorocznej walce M.Rosołek , 2 miejsce zajął W.Sypniewski , 3 miejsce M.Borak i 4 M.Ciesielski. W klasyfikacji rocznej rankingu TP wygrał również M.Rosołek 2 miejsce M.Ciesielski,3 miejsce B.Frąckowiak i 4 miejsce W.Sypniewski.
W wrześniu 2012 rozpoczyna się kolejny sezon turniejowy i rankingowy w naszej szkole TP.