Blamaż Lecha Poznań w meczu z drugoligowcem

Lech Poznań przegrał w pierwszym meczu półfinałowym Pucharu Polski z drugoligowymi Błękitnymi w Stargardzie Szczecińskim 1:3 (1:0). Kolejorz objął prowadzenie w 9 minucie po golu Zaura Sadajewa, któremu podawał Paulus Arajuuri. Gospodarze wyrównali w 54 minucie, a 10 minut później podwyższyli. Obie bramki zdobył Tomasz Pustelnik. W 84. minucie Kosakiewicz strzela trzecią bramkę dla Błękitnych. Chwilę później Sadajew otrzymuje drugą żółtą kartkę i Kolejorz kończy mecz w dziesiątkę. To blamaż Kolejorza. Wstyd!

Błękitni – Lech 3:1 (0:1)
Bramki: Pustelnik (54, 64), Kosakiewicz (84) – Sadajew (9)

Żółte kartki: Kosakiewicz, Gajda, Poczobut – Kamiński, Linetty, Sadajew

Czerwona kartka: Sadajew (86. minuta, po drugiej żółtej)

Błękitni: Ufnal – Wojtasiak (90+2. Kotłowski), Fadecki, Pustelnik, Wawszczyk, Poczobut, Gajda (82. Inczewski), Gutowski, Kosakiewicz, Wiśniewski (71. Baranowski), Liśkiewicz

Lech: Burić – Ceesay (64. Kędziora), Kamiński, Arajuuri, Douglas – Pawłowski (79. Ubiparip), Kadar, Linetty (68. Drewniak), Kownacki, Formella – Sadajew

9 kwietnia odbędzie się spotkanie rewanżowe.