5 bramek i 2 czerwone kartki w meczu Warty Poznań

Warta Poznań w kolejnym meczu piłkarskiej III ligi grupy kujawsko-pomorsko-wielkopolskiej wygrała z Centrą Ostrów Wielkopolski 4:1 (1:0). Tym samym zieloni utrzymali pozycję lidera. Dwa gole dla Warty strzelił Krzysztof Biegański, a po jednym Michał Ciarkowski i Łukasz Białożyt. Dla gości bramkę zdobył Tomasz Adamiak.

IMG_3968

Pierwszego gola w 28. minucie strzelił Biegański. Pod koniec pierwszej odsłony boisko za dwie żółte kartki opuścił pomocnik Warty Filip Brzostowski. Mimo osłabienia w 49. minucie gospodarze podwyższyli. Autorem bramki ponownie Biegański. W 60. minucie gola zdobyli goście z rzutu karnego, którego wykorzystał Tomasz Adamiak. Chwile później ostrowianin Marcin Wandzel uderzył w twarz Łukasza Spławskiego za co ukarany został drugą żółtą kartką, w konsekwencji czerwoną.

W 83. minucie Łukasz Białożyt strzelił trzecią bramką dla Warty, a w 89 minucie wynik meczu ustalił Michał Ciarkowski.

Warta – Centra 4:1 (1:0)

Bramki: dla Warty – Krzysztof Biegański 2 (28 i 49), Łukasz Białożyt (84), Michał Ciarkowski (89); dla Centry – Tomasz Adamiak (60.)

Warta: Bartosz Pawłowski – Tomasz Koziorowski, Wojciech Onsorge, Artur Marciniak, Dawid Czerniejewicz (86. Nikodem Fiedosewicz) – Filip Brzostowski, Gracjan Goździk (76. Krystian Łukaszyk) – Jakub Solarek (46. Adrian Laskowski), Krzysztof Biegański (67. Łukasz Białożyt), Michał Ciarkowski – Łukasz Spławski.

Centra: Allan Filipiak – Jan Zając, Patryk Sikora, Marcin Wandzel, Tomasz Adamiak – Tobiasz Kupczyk, Szymon Strączkowski Ż, Jakub Michalski (89. Mariusz Dolny), Szymon Kucharski, Mateusz Ciupka – Dawid Kuczyński.

Kartki: żółte – Filip Brzostowski, Jakub Solarek (Warta) i Szymon Strączkowski (Centra); czerwone – Brzostowski (41. za dwie żółte) i :Marcin Wandzel (68. za dwie żółte).