7 lipca w Pobiedziskach odbędzie się jedno z najbardziej ekscytujących wydarzeń biegowych w regionie – 33. Bieg Jagiełły Tip-Topol Półmaraton Pobiedziska, a towarzyszyć mu będzie nowość – „Ćwiartka Jagiełły”, czyli bieg o długości połowy półmaratonu, stwarzający świetną okazję dla początkujących biegaczy oraz tych, którzy preferują krótsze dystanse.
Będzie to nie tylko niezapomniana okazja do sprawdzenia swoich sił w bieganiu, ale także doskonała zabawa w otoczeniu pięknych, ale jednak bardzo wymagających terenów Pobiedzisk.
PONIŻEJ LINKI DO ZAPISÓW:
1. NA 33. BIEG JAGIEŁŁY TIP-TOPOL PÓŁMARATON POBIEDZISKA – https://panel.maratonczykpomiarczasu.pl/pomaraton…
2. NA ĆWIARTKĘ JAGIEŁŁY – https://panel.maratonczykpomiarczasu.pl/cwiartka-jagielly
Zajrzyjcie też na stronę internetową organizatora, gdzie publikowane są najnowsze aktualności https://osir.pobiedziska.pl/ zakładka „PÓŁMARATON POBIEDZISKA”.