12 bramek w Tarnowie Podgórnym!

Aż 12 bramek padło w meczu IV ligi piłkarskiej pomiędzy Tarnovią Tarnowo Podgórne, a Lubońskim KS.

Początkowo nic nie zapowiadało takiego festiwalu. Do przerwy gospodarze prowadzili 2:0 po bramkach Zbigniewa Zakrzewskiego (27 i 31 minuta). Zaki podwyższył w 51 minucie, a 120 sekund później na listę strzelców wpisał się Mazurek. Goście w 55  minucie zdobyli honorowego, jak się potem okazało gola, ale odpowiedź Tarnovii, a konkretnie Jerzewskiego, była natychmiastowa. W 61 minucie gola zdobył Korczyński. W końcowych dziesięciu minutach padło aż pięć bramek. Klasycznym hat-trickiem popisał się Dylewski (80, 88 i 90), a pozostałe gole strzelili Dorna 87 i Niemczyk (90). Ostatecznie Tarnovia wygrała 11:1 (2:0).

Już w środę Tarnovia, nad którą patronat sprawuje „Nasz Głos Poznański”, gra o finał Pucharu Polski na szczeblu okręgu  z Lech II Poznań.