Zwycięstwo Warty Poznań w Niepołomicach nad Puszczą!

Drugie zwycięstwo odniosła Warta Poznań w Fortuna 1. Liga. Tym razem pokonała w Niepołomicach Puszczę 1:0 (0:0). Beniaminek z Poznania nie przegrał jeszcze meczu! Patronem medialnym klubu jest portal i dwutygodnik „Nasz Głos Poznański”.

Prowadzenie zieloni objęli w 84. minucie, kiedy to błąd popełnił bramkarz gospodarzy Mleczko, który wypuścił piłkę przed siebie, co wykorzystał nadbiegający Krzysztof Biegański. Poznaniak z bliskiej odległości umieścił piłkę w siatce.

Puszcza Niepołomice – Warta Poznań 0:1 (0:0)
Bramka: Krzysztof Biegański (84. minuta)
Żółte kartki: Orłowski, Stefanik – Jasiński, Fiedosewicz, Cierpka, Grobelny, Piceluk

Puszcza Niepołomice: Miłosz Mleczko – Patryk Fryc, Piotr Stawarczyk, Michał Czarny, Mateusz Bartków – Wiktor Żytek, Marcin Stefanik (72. Kamil Poźniak), Longinus Uwakwe, Krzysztof Drzazga (64. Dawid Ryndak), Hubert Tomalski – Marcin Orłowski (59. Marek Kuzma).

Warta Poznań: Adrian Lis – Jakub Kiełb, Bartosz Kieliba, Tomasz Dejewski, Radosław Jasiński – Wojciech Fadecki (86. Paweł Piceluk), Artur Marciniak, Michał Grobelny, Adrian Cierpka (77. Robert Janicki), Nikodem Fiedosewicz – Krzysztof Biegański (90. Krystian Sanocki).

Warta Poznań wygrała ze Stalą Mielec 1:0. Zobacz zapis relacji minuta po minucie.

Mile widziane polubienie Naszego Głosu Poznańskiego na facebooku i zaproszenie znajomych do lajkowania – kliknij tutaj