Lech Poznań przegrywa z Zagłębiem Lubin 0:2. Zobacz zapis relacji „minuta po minucie”.

Lech Poznań przegrał spotkanie 2. kolejki Lotto Ekstraklasy, w której mierzył się z Zagłębiem Lubin. Bramki w zespole Piotra Stokowca zdobyli: Michal Papadopulos i Filip Starzyński. Spotkanie zobaczyło ponad 16 tys. kibiców. Aktualnie w tabeli ekstraklasy poznaniacy zajmują 13. miejsce.

Lech Zagłebie Lubin 76

LECH POZNAŃ – ZAGŁĘBIE LUBIN 0:2 (0:1)
Bramki:
Michal Papadopulos (33. minuta), Fili Starzyński (63. minuta)
Żółte kartki:
Adrian Rakowski, Michal Papadopulos, Krzysztof Janus
Sędzia:
Daniel Stefański (Bydgoszcz)
Widzów:
16354

93. minuta – Koniec spotkania 2. kolejki Lotto Ekstraklasy, Lech Poznań – Zagłębie Lubin 0:2 (0:1). Piłkarzy żegnają gwizdy kibiców.

91. minuta – Złe podanie Dariusza Formelli do Macieja Makuszewskiego i zza linii bocznej wznawia Zagłębie.

90. minuta – Sędzia główny dolicza do regulaminowego czasu gry 3 minuty.

89. minuta – Martin Polacek wyłapuje dośrodkowanie Macieja Wilusza.

86. minuta – Krzysztof Pięta przegrywa pojedynek sam na sam z Jasminem Buriciem.

85. minuta – Strzał Macieja Gajosa z rzutu wolnego zatrzymuje się na murze piłkarzy Lecha Poznań.

Lech Poznań - Zagłębie Lubin - mecz

83. minuta – Strzał Filipa Starzyńskiego z rzutu wolnego mija bramkę Lecha Poznań.

81. minuta – Obrońcy Zagłębia blokują strzał Macieja Makuszewskiego i rzut rożny dla Lecha Poznań.

80. minuta – Maciej Makuszewski fauluje Krzysztofa Janusa i rzut wolny dla Zagłębia Lubin.

79. minuta – Martin Polacek broni mocne uderzenie Macieja Makuszewskiego.

78. minuta – Strzał Tomasza Kędziory z narożnika pola karnego zablokowany przez obrońcę.

76. minuta – Spotkanie toczy się w środkowej strefie boiska.

74. minuta – Zmiana w zespole Lecha Poznań. Boisko opuszcza Radosław Majewski, a wchodzi Maciej Gajos.

70. minuta – Strzał głową Macieja Wilusza po dośrodkowaniu z rzutu rożnego mija bramkę Zagłębia Lubin.

66. minuta – Spotkanie Lecha Poznań z Zagłębiem Lubin ogląda 16.354 widzów.

64. minuta – Zmiana w zespole Lecha Poznań. Boisko opuszcza Nicki Bille, a wchodzi Maciej Makuszewski.

Strefa Rodzinna dla dzieci przed meczem Lecha z Zagłębiem [fotogaleria] – wystarczy kliknąć

63. minuta – Zagłębie Lubin prowadzi z Lechem Poznań 2:0. Wielka radość w zespole gości.

Lech Poznań - Zagłębie Lubin

Zagłębie Lubin - radość

63. minuta – Filip Starzyński zdobywa bramkę dla Zagłębia Lubin z rzutu wolnego.

62. minuta – Marcin Robak marnuje kontrę Lecha złym zagraniem do Radosława Majewskiego.

60. minuta – Lasse Nielsen blokuje rajd Krzysztofa Piątka w pole karne Lecha Poznań.

59. minuta – Nicki Bille marnuje zagranie Radosława Majewskiego i gra przenosi się w środkową strefę boiska.

58. minuta – Zmiana w zespole Zagłębia Lubin. Boisko opuszcza Jan Vlasko, a wchodzi Filip Starzyński.

55. minuta – Martin Polacek broni strzał Radosława Majewskiego z rzutu wolnego.

53. minuta – Zmiana w zespole Zagłębia Lubin. Boisko opuszcza zdobywca bramki Michal Papadopulso, a wchodzi Krzysztof Piątek.

51. minuta – Nickie Bille tracie piłkę po podaniu Marcina Robaka ze skrzydła.

49. minuta – Spotkanie toczy się w środkowej strefie boiska.

47. minuta – Nicki Bille marnuje idealne podanie ze skrzydła Tomasza Kędziory i piłka po jego strzale mija słupek bramki gości.

46. minuta – Rozpoczęła się druga połowa spotkania ekstraklasy Lech Poznań – Zagłębie Lubin.

godz. 19:00 – Trwa przerwa w spotkaniu Lecha Poznań z Zagłębiem Lubin 0:1.

godz. 18:00, Górnik Łęczna – Lechia Gdańsk

45. minuta – Koniec pierwszej połowy spotkania Lech Poznań – Zagłębie Lubin 0:1.

Lech Poznań - Zagłębie Lubin - 45 minut

45. minuta – Martin Polacek wybija dośrodkowanie Radosława Majewskiego z rzutu wolnego.

45. minuta – Tomasz Kędziora przegrywa pojedynek sam na sam z Martinem Polackiem.

45. minuta – Sędzia główny doliczył do regulaminowego czasu gry 3. minuty.

44. minuta – Zagranie Marcina Robaka w pole karne gości wybija obrońca.

42. minuta – Zmiana w zespole Lecha Poznań. Boisko opuszcza Paulus Arajuuru, a w jego miejsce wchodzi Lasse Nielsen.

41. minuta – Przerwa grze po faulu na Paulusie Arajuurim, który potrzebuje wsparcia lekarza.

40. minuta – Żółta kartka dla Michala Papadopulosa.

38. minuta – Bramkarz Martin Polacek faulowany po dośrodkowaniu Tomasza Kędziory i rzut wolny dla gości.

37. minuta – Strzał głową Tomasza Kędziory po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Radosława Majewskiego mija bramkę Zagłębia.

35. minuta – Spotkanie toczy się w środkowej strefie boiska.

33. minuta – Zagłębie Lubin prowadzi z Lechem Poznań 1:0 po bramce Michala Papadopulosa.

33. minuta – Maciej Wilusz przecina podanie w pola karne Lecha i ratuje zespół od utraty bramki.

32. minuta – Strzał z dystansu Radosława Majewskiego zdecydowanie mija bramkę Zagłębia Lubin.

30. minuta – Faul Jakuba Tosika i rzut wolny dla Lecha Poznań.

27. minuta – Paulus Arajuuri wybija z pola karnego dośrodkowanie Zagłębia Lubin.

26. minuta – Strzał głową Łukasza Trałki po dośrodkowania z rzutu rożnego Radosława Majewskiego mija bramkę Zagłębia.

25. minuta – Radosław Majewski wbiega w pole karne, ale jego strzał został zablokowany i rzut rożny dla Kolejorza.

24. minuta – Łukasz Trałka wbiega w pole karne Zagłębia i przewraca się po kontakcie z Łukaszem Janoszką. Sędzia nakazał grać dalej.

22. minuta -Lech Poznań zaczyna przejmować inicjatywę, ale brakuje mu dokładności.

20. minuta -Sektor kibiców Lecha Poznań.

Lech Poznań - Zagłębie Lubin - kibice

19. minuta – Zagranie Tomasza Kędziory do Marcina Robaka blokuje obrońca Zagłębia.

17. minuta – Jan Vlasko wbiega w pole karne Lecha Poznań, ale traci piłkę. Od bramki zaczyna Jasmin Burić.

16. minuta – Strzał Nicki Bille zdecydowanie mija bramkę Zagłębia Lubin.

15. minuta – Maciej Wilusz wybija z pola karnego Lecha Poznań dośrodkowanie Dorde Cotry.

13. minuta – Spotkanie toczy się w środkowej strefie boiska.

11. minuta – Nicki Bille próbował wyjść na pozycję sam na sam z bramkarzem, ale faulował obrońcę Zagłębia.

10. minuta – Strzał Dariusza Formelli  zza linii pola karnego zdecydowanie mija bramkę Zagłębia.

8. minuta – Zza linii bocznej grę wznawia Dorde Cotra z Zagłębia.

6. minuta – Dośrodkowanie Radosława Majewskiego z rzutu wolnego wybijają z pola karnego obrońcy Zagłębia.

5. minuta – Jan Vlasko faulem zatrzymał Tomasza Kędziorę i rzut wolny dla Lecha Poznań.

3. minuta – Spotkanie toczy się głównie w środkowej strefie boiska. Trwa badanie rywala.

1. minuta – Łukasz Trałka w pierwszym swoim kontakcie z piłką fauluje rywala i rzut wolny dla Zagłębia Lubin. Piłkę po dośrodkowaniu Jana Vlasko wyłapuje Jasmin Burić.

Lech Poznań - Zagłębie Lubin - 1 minuta

godz. 18:00 – Rozpoczyna się spotkanie Lecha Poznań z Zagłębiem Lubin.

godz. 17:57 – Rozpoczęła się prezentacja zespołu, a kibice odśpiewali hymn Kolejorza.

godz. 17:55 – Dzisiejsze spotkanie poprowadzi sędzia Daniel Stefański z Bydgoszczy, którego wspierać będą Rafał Rostowski i Krzysztof Myrmus. Sędzią technicznym spotkania jest Łukasz Bednarek.

godz. 17:45 – Znamy skład na spotkanie 2. kolejki Lotto Ekstraklasy, Lech Poznań – Zagłębie Lubin.

Lech Poznań: Jasmin Burić – Tomasz Kędziora, Paulus Arajuuri, Maciej Wilusz, Robert Gumny – Dariusz Formella, Łukasz Trałka, Abdul Aziz Tetteh, Radosław Majewski – Marcin Robak, Nicki Bille

Ławka rezerwowych: Matus Putnocky, Lasse Nielsen, Maciej Gajos, Dariusz Dudka, Maciej Makuszewski, Kamil Jóźwiak, Jan Bednarek.

Zagłębie Lubin: Martin Polaćek – Aleksandar Todorovski, Maciej Dąbrowski, Jarosław Jach, Dorde Ćotra – Jakub Tosik, Adrian Rakowski – Krzysztof Janus, Jan Vlasko, Łukasz Janoszka – Michal Papadopulos.

godz. 17:31 – W Sektorze Rodzinnym z dziećmi Darko Jevtić.

godz. 17:30 – Do spotkania 2. kolejki Lotto Ekstraklasy, w którym Lech Poznań zmierzy się z Zagłębiem Lubin zostało 30. minut.

Lech Poznań - Zagłębie Lubin - przed meczem

godz. 17:29 – Pierwsi kibice Zagłębia Lubin już na INEA Stadionie.

godz. 17:25 – Trwa rozgrzewka Lecha Poznań i Zagłębia Lubin.

Lech Poznań - Zagłębie Lubin - rozgrzewka

godz. 17:17 – Bramkarze Zagłębia Lubin wychodzą na rozgrzewkę przed spotkaniem.

godz. 17:15 – Bramkarze Lecha Poznań wychodzą na rozgrzewkę przed spotkaniem.

godz. 17:10 – Trwa zabawa w Strefie Rodzinnej przed INEA Stadionem w Poznaniu.

godz. 17:00 – Znamy skład Lecha Poznań na mecz z Zagłębiem Lubin.

Lech Poznań - Zagłębie Lubin - skład 24072016

godz. 16:30 – Od 30 minut czynna jest Strefa Rodzinna przed INEA Stadionem.

Strefa Rodzinna Inea Stadion - 01

godz. 16:10 – Pierwsi kibice pod bramami INEA Stadionu przy ul. Bułgarskiej.

INEA Stadion - 24072016

godz. 16:00 – Otwarto Strefę Rodzinną przy Inea Stadionie. Więcej o atrakcjach w Strefie Rodzinnej (wystarczy kliknąć).

Polecamy materiały:

Oceniamy zimowe transfery Lecha Poznań – wypowiedz się tutaj

Hit kolejki Lotto Ekstraklasy w Poznaniu: Lech podejmuje Zagłębie Lubin – kliknij tutaj

Jan Urban: Zagłębie jest na fali – kliknij tutaj

Maciej Wilusz: Zagłębie to mocna drużyna – kliknij tutaj.

Wzmocnienie transportu na mecz Lech – Zagłębie – kliknij tutaj

Atrakcje dla dzieci przed meczem Lech – Zagłębie [film] – kliknij tutaj

Były piłkarz Lecha Poznań został zawodnikiem GKS Tarnovia Tarnowo Podgórne – kliknij tutaj