Warta Poznań przegrała z Sokołem Kleczew (GALERIA)

Warta Poznań przegrała z Sokołem Kleczew 1:2 (1:0) w  trzecim meczu sparingowym. Pomimo braków kadrowych można być zadowolonym z gry zielonych. Na boisku przy ul. Gdańskiej w Poznaniu nie zobaczyliśmy między innymi Krzysztofa Biegańskiego, czy Łukasza Spławskiego. Za nich w pierwszej jedenastce pojawili się między innymi Adrian Szynka czy Jan Paczyński.

Warta - Sokół Kleczew 40

Warta już w 4. minucie zdobyła bramkę. Bardzo dobrym podaniem popisał się Damian Sierant, a wykończył je Miłosz Brylewski. Pierwsza połowa to przewaga Warty. W drugiej części meczu do głosu doszli goście, głównie dlatego, że błędy zaczęli popełniać zawodnicy Dumy Wildy. Sokół Kleczew zdobył dwie bramki.

W sobotę Wartę Poznań czeka kolejny sparing. Tym razem naszym rywalem będzie zespół spadkowicza z ekstraklasy – Górnika Zabrze. Początek meczu o 11 w Opalenicy.

Pierwszy mecz towarzyski z GKS Tychy zakończył się wygraną Warty 2:0, natomiast sparing z Miedzią Legnica Warta przegrała 0:1.

WARTA POZNAŃ – SOKÓŁ KLECZEW 1:2 (1:0)

Bramka dla Warty: 4’ Miłosz Brylewski

Skład Warty Poznań: Wojnowski – Koziorowski, Wypych, Kieliba, Fiedosewicz (46′ Kiełb), Sierant, Szynka (46′ Szymocha), Brylewski (80′ Paczyński), Cywiński (60′ Szynka), Pawłowski (85′ Laskowski), Paczyński (60′ Goździk).