Koniec meczu Warta Poznań – Nielba Wągrowiec 1:1 (LIVE)

W meczu III ligi piłkarskiej grupy kujawsko-pomorsko-wielkopolskiej zespół Warty Poznań, nad którym patronat prasowy sprawuje „Nasz Głos Poznański” zremisował z Nielbą Wągrowiec 1:1. Poniżej prezentujemy zapis relacji live z tego spotkania. Galeria zdjęć – tutaj

Warta - Nielba 08

93. minuta – Koniec spotkania Warta Poznań – Nielba Wągrowiec 1:1 (1:0). Podopieczni Tomasza Bekasa przez całe spotkanie przeważali, ale nie potrafili wykorzystać kilku idealnych okazji. Natomiast Nielba doprowadziła do wyrównania po kontrze. Wcześniej nie zagrażała poważnie bramce Warty Poznań.

90. minuta – Sędzia główny Artur Rózga doliczył do regulaminowego czasu gry 3. minuty.

89. minuta – Kolejny strzał głową Alana Ngamayamy broni Patryk Łogodziński.

88. minuta – Patryk Łogodziński broni strzał głową Adriana Laskowskiego i rusza kontra Nielby Wągrowiec.

85. minuta – Szybka kontra Nielby Wągrowiec zakończona bramką Błażeja Nowaka.

84. minuta – Patryk Łogodziński broni strzał Alana Ngamayamy z jedenastu metrów.

81. minuta – Alan Ngamayama nie wykorzystał dośrodkowania Michała Ciarkowskiego z rzutu rożnego.

78. minuta – Dwie zmiany w Warcie Poznań. Boisko opuszcza Paweł Wicher, a wchodzi w jego miejsce Krzysztof Wojciechowski. Ponadto  boisko opuszcza Patryk Polak, którego zastąpił Miłosz Małachowski.

75. minuta – Patryk Łogodziński broni strzał Krystiana Łukaszyka zza linii pola karnego.

74. minuta – Michał Ciarkowski wykłada piłkę Łukaszowi Spławskiemu i Krystianowi Łukaszykowi, ale żaden z warciarzy nie zdobywa gola.

Trwają inne spotkania 17. kolejki III ligi piłkarskiej grupy kujawsko-pomorsko-wielkopolskiej: Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski – Centra Ostrów Wielkopolski 0:0, Włocłavia Włocławek – Tarnovia Tarnowo Podgórne 0:0, Victoria Września – Sokół Kleczew 0:1, Polonia Środa Wielkopolska – Start Warlubie 0:0, Warta Poznań – Nielba Wągrowiec 1:0, Pogoń Mogilno – Wda Świecie 3:1, Unia Swarzędz – Sparta Brodnica 1:1

Lech II Poznań – Jarota Jarocin (mecz w niedzielę), Chełminianka Chełmno – Unia Solec Kujawski (mecz w niedzielę).

70. minuta – Żółtą kartką ukarany Kacper Ciupa i rzut wolny dla Nielby przed polem karnym Warty

67. minuta – Zmiana w zespole Nielby. Boisko opuszcza  Michał Grzesiek, a wchodzi Michał Gruszka.

67. minuta – Strzał Michała Ciarkowskiego minimalnie mija bramkę Nielby.

65. minuta – Rzut wolny dla Nielby po zagraniu ręką Krystiana Łukaszyka.

64. minuta – Łukasz Spławski przegrywa pojedynek sam na sam z Patrykiem Łagodzińskim.

62. minuta – Mateusz Filipowiak broni groźny strzał Michała Fertikowskiego z linii pola karnego.

61. minuta – Kolejny strzał Krystiana Łukaszyka mija bramkę Nielby Wągrowiec.

60. minuta – Krystian Łukaszyk z kilku metrów nie trafia w bramkę Nielby.

57. minuta – Adrian Mikołajczak z Nielby ukarany żółtą kartką.

55. minuta – Łukasz Spławski traci piłkę w polu karnym Nielby Wągrowiec.

53. minuta – Łukasz Spławski idealnie podaje do Michała Ciarkowskiego, który z kilku metrów nie trafia w bramkę Nielby.

51. minuta – Mateusz Filipowiak wyłapuje dośrodkowanie Marcina Ankudowicza z rzutu wolnego.

50. minuta – Patryk Łogodziński wyłapuje dośrodkowanie Michała Ciarkowskiego z rzutu wolnego.

46. minuta – Zmiana w zespole Nielby Wągrowiec. Boisko opuszcza Jędrzej Wiśniewski, a wchodzi Łukasz Iskrzyński.

Trwają inne spotkania 17. kolejki III ligi piłkarskiej grupy kujawsko-pomorsko-wielkopolskiej: Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski – Centra Ostrów Wielkopolski 0:0, Włocłavia Włocławek – Tarnovia Tarnowo Podgórne 0:0, Victoria Września – Sokół Kleczew 0:0, Polonia Środa Wielkopolska – Start Warlubie 0:0, Warta Poznań – Nielba Wągrowiec 1:0, Pogoń Mogilno – Wda Świecie 2:0, Unia Swarzędz – Sparta Brodnica 0:0, Lech II Poznań – Jarota Jarocin (mecz w niedzielę), Chełminianka Chełmno – Unia Solec Kujawski (mecz w niedzielę).

45. minuta – Sędzia Artur Rózga kończy pierwszą połowę spotkania Warta Poznań – Nielba Wągrowiec 1:0. Przerwa potrwa 15. minut.

43. minuta – Paweł Wicher przegrywa pojedynek sam na sam z Mateuszem Filipowiakiem.

41. minuta – Dośrodkowanie Michała Ciarkowskiego mija piłkarzy Warty Poznań.

39. minuta – Marcin Ankudowicz z Nielby ukarany żółtą kartką za zatrzymanie faulem Michała  Ciarkowskiego.

36. minuta – Michał Ciarkowski zatrzymał faulem Pawła Wichera i rzut wolny dla Nielby.

34. minuta – Kacper Ciupa wybija z pola karnego Warty dośrodkowanie ze skrzydła Michała Grzesieka.

32. minuta – Strzał z narożnika pola karnego Krystiana Łukaszyka mija bramkę Nielby Wągrowiec.

30. minuta – Warta Poznań spokojnie rozgrywa akcje. Alan Ngamayama fauluje obrońcę Nielby.

27. minuta – Zmiana w zespole Warty. Boisko opuszcza Artur Marciniak, a wchodzi Kacper Ciupa.

26. minuta – Filip Brzostowski zatrzymany faulem w środkowej strefie boiska.

22. minuta – Spotkanie toczy się w środkowej strefie boiska. Inicjatywa należy do podopiecznych Tomasza Bekasa.

19. minuta – Warta Poznań prowadzi z Nielbą Wągrowiec 1:0 po bramce Michała Ciarkowskiego, który dobijał strzał Krystiana Łukaszyka.

18. minuta – Mateusz Filipowiak wyłapuje dośrodkowanie Błażeja Nowaka w pole karne Warty.

15. minuta – Strzał zza pola karnego Franciszka Siwka zdecydowanie mija bramkę Nielby Wągrowiec.

14. minuta – Michał Fertikowski traci piłkę w narożniku pola karnego Warty.

12. minuta – Michał Fertikowski i Paweł Wicher zatrzymani przed polem karnym Warty Poznań.

11. minuta – Obrońcy Nielby blokują strzał Franciszka Siwka.

10. minuta – Bliski zdobycia bramki po podaniu ze skrzydła Franciszka Siwka był Krystian Łukaszyk.

8. minuta – Obrońcy Nielby wybijają dośrodkowanie Michała Ciarkowskiego z rzutu wolnego.

7. minuta – Dawid Czerniejewicz zatrzymany faulem w środkowej części boiska i rzut wolny dla Warty.

5. minuta – Obrońcy Nielby blokują strzał Artura Marciniaka z linii pola karnego.

4. minuta – Łukasz Spławski wywalczył rzut rożny dla Warty Poznań.

2. minuta – Zza linii bocznej Michał Grzesiek.

1. minuta – Zaczyna Nielba. Paweł Wicher podaje do Patryka Polaka.

Warta---Nielba-01

Warta Poznań – Nielba Wągrowiec 1:1 (trwa pierwsza połowa)
Bramki: Michał Ciarkowski (19. minuta) – Błażej Nowak (85. minuta)
Żółte kartki: Kacper Ciupa, Łukasz Spławski – Marcin Ankudowicz, Adrian Mikołajczak
Sędzia: Artur Rózga

Warta Poznań: Mateusz Filipowiak, Dawid Czerniejewicz, Wojciech Onsorge, Adrian Laskowski, Franciszek Siwek, Alain Ngamayama, Artur Marciniak (27. Kacper Ciupa), Filip Brzostowski, Krystian Łukaszyk, Michał Ciarkowski, Łukasz Spławski.

Nielba Wągrowiec: Patryk Łagodziński, Adrian Mikołajczak, Kacper Wierzbicki, Marcin Ankudowicz, Błażej Nowak, Paweł Wicher (78. Krzysztof Wojciechowski), Jędrzej Wiśniewski (46. Łukasz Iskrzyński), Michał Fertikowski, Patryk Polak (78. Miłosz Małachowski), Michał Grzesiek (67. Michał Gruszka), Dawid Chmielnicki.

***

12:58 – Warta i Nielba wychodzą na murawę kameralnego stadionu przy Drodze Dębińskiej. Słychać hymn Warty Poznań.

12:51 – Znamy już skład Nielby Wągrowiec: 77. Patryk Łagodziński, 2. Adrian Mikołajczak, 3. Kacper Wierzbicki, 4. Marcin Ankudowicz, 7. Błażej Nowak, 9. Paweł Wicher, 13. Jędrzej Wiśniewski, 17. Michał Fertikowski, 20. Patryk Polak, 21. Michał Grzesiek, 26. Dawid Chmielnicki

Rezerwowi: 1. Karol Hermann, 5. Michał Gruszka, 8. Marcin Sergiel, 11. Krzysztof Wojciechowski, 16. Łukasz Iskrzyński, 19. Miłosz Małachowski, 25. Adrian Marchel.

12:50 – Znamy już skład Warty Poznań: 12. Mateusz Filipowiak, 3. Dawid Czerniejewicz, 4. Wojciech Onsorge, 5. Adrian Laskowski, 14. Franciszek Siwek, 16. Alain Ngamayama, 17. Artur Marciniak, 11. Filip Brzostowski, 8. Krystian Łukaszyk, 20. Michał Ciarkowski, 24. Łukasz Spławski.

Rezerwowi: 93. Wojciech Fleischer,   9. Adrian Owczarek, 18. Dominik Drzewiecki, 19. Kacper Ciupa, 6. Nikodem Fiedosewicz, 26. Mateusz Wypych, 25. Mateusz Maruniak.

11:30 – Synoptycy zapowiadają, że w trakcie meczu maksymalnie będziemy mieli do 10 stopni. Wiatr umiarkowany, powieje z siłą 22 km/h z kierunku południowo – wschodniego. Nie będzie padał deszcz.

11:00 – Spotkanie Warty Poznań z Nielbą Wągrowiec poprowadzi sędzia Artur Rózga (okręg bydgoski), który jak dotąd sędziował w 6 meczach. Pokazał w nich 43 żółte i 2 czerwone kartki. Podyktował dwa rzuty karne