Warta Poznań pokonała Centrę Ostrów Wlkp. Zobacz wszystkie wyniki spotkań

Warta Poznań pokonała Centrę Ostrów Wielkopolski 2:0 (0:0). Prowadzenie zielonym dał w 66. minucie Alain Ngamayama, a wynik ustalił w 90 minucie Wojciech Onsorge, który wykorzystał rzut karny.

Warta - Polonia Środa 21

Warta Poznań – Centra Ostrów Wielkopolski 2:0 (0:0)

Bramki: 65. Ngamayama, 90. Onsorge (kar.)
Kartki:   Brzostowski (Warta) – Adamiak,  Kucharski, Michalski, Żółtek  (Centra)
Warta Poznań: Pawłowski – Czerniejewicz, Ngamayama, Onsorge, Fiedosewicz (57. Siwek) – Laskowski, Marciniak – Łukaszyk (46. Góździk), Brzostowski (70. Brylewski), Ciarkowski – Spławski.
Centra Ostrów Wielkopolski: Żółtek – Piróg, Adamiak, Sikora, Strączkowski – Wandzel, Michalski (84. Mierzyński), Rodin (79. Lewandowski), Kucharski, Sz. Kucharski, Kuczyński (89. Izydorski), M. Kucharski;
Sędziowie: Mateusz Gajewski, Łukasz Bania, Mikołaj Chromiński.

Co powiedział po meczu trener Warty – czytaj tutaj

Zdjęcia z meczu – obejrzyj tutaj

Dzisiaj Lech II Poznań tylko zremisował w Ostrowie z Ostrovią 2:2, mimo iż wystąpił z paroma zawodnikami, którzy mają występy w ekstraklasie. Co więcej rezerwy Kolejorza punkt uratowały w doliczonym czasie gry. Dwie bramki dla Lecha II zdobył Tomasz Dejewski (30 i 90+2 minuta). Gole dla gospodarzy: Łukasz Wiącek (65) i Marek Szymanowski (70)

Skład Lecha: Lis, Rogala, Witt, Dejewski, Orlowski, Gawron, Serafin, Drewniak, Fontowicz, Klichowicz, Ubiparip.

Wszystkie wyniki 25.  kolejki III ligi i strzelcy bramek:

Warta Poznań – Centra Ostrów Wielkopolski 2:0 (2:0). Bramki: 1:0 Alain Ngamayama (66), 2:0 Wojciech Onsorge (90. karny).

Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski – Lech II Poznań 2:2 (0:1). Bramki: 0:1 Tomasz Dejewski (3), 1:1, Łukasz Wiącek (65), 2:1 Marek Szymanowski (70), 2:2 Dejewski (90+2).

Tarnovia Tarnowo Podgórne – Jarota Jarocin 2:1 (0:1). Bramki: 0:1 Adrian Wróblewski (3), 1:1 Bartosz Dylewski (53), 2:1 Kamil Bździel (53).

Victoria Września – Pogoń Mogilno 2:0 (2:0). Bramki: 1:0 Patryk Buczkowski (30), 2:0 Szymon Krawczyński (38).

Nielba Wągrowiec – Unia Solec Kujawski 3:0 (1:0). Bramki: 1:0 Rafał Leśniewski (20), 2:0 Błażej Nowak (47), 3:0 Jacek Figaszewski (49).

Polonia Środa Wielkopolska – Chełminianka Chełmno 4:0 (2:0). reklama Bramki:1:0 Krzysztof Bartoszak (10), 2:0 Bartoszak (21), 3:0 Dawid Lisek (48), 4:0 Szymon Grzelak (90).

Włocłavia Włocławek – Unia Swarzędz 0:3 (0:0). Bramki: 0:1 Adam Gajda (49), 0:2 Krystian Antczak (86), 0:3 Marcin Jędrzejczak (89).

Sokół Kleczew – Sparta Brodnica 4:0 (2:0). Bramki: 1:0 Robert Jędras (19), 2:0 Sebastian Śmiałek (36), 3:0 Łukasz Cichos (76), 4:0 Cichos (84).

Start Warlubie – Wda Świecie 1:0 (0:0). Bramka: Paweł Tabaczyński (81).