Zapis relacji minuta po minucie z meczu AZS UAM Poznań – AZS UJ Kraków 5:6

Zakończył się hit ekstraligi futsalu kobiet, AZS UAM Poznań – AZS UJ Kraków 5:6. Zobacz zapis z bezpośredniej, tekstowej relacji z tego spotkania na łamach portalu „Nasz Głos Poznański”.

UAM 2015 01

AZS UAM Poznań – AZS UJ Kraków 5:6 (3:3)
Bramki: Alicja Busza (8. minuta), Marta Zielińska (9. minuta), Agnieszka Grzechowiak (17. minuta), Marta Zielińska (23. minuta), Marta Zielińska (24. minuta) – Karolina Gruszka (6. minuta), Natalia Sitarz (10. minuta), Magdalena Knysek (14. minuta), Magdalena Gozdecka  (28. minuta), Magdalena Gozdecka (34. minuta), Małgorzata Bartosiewicz (38. minuta)
Sędziowie: Dariusz Złotnicki, Sylwester Baryczkowski, Maciej Martyniuk

Żółte kartki: Hanna Olszańska – Anna Adamska

AZS UAM Poznań - AZS UJ Kraków 05

40. minuta – Koniec spotkania AZS UAM Poznań – AZS UJ Kraków 5:6.

39. minuta – Strzał Alicji Buszy zatrzymuje się na słupku bramki AZS UJ Kraków.

117 sekund przed końcem spotkania Małgorzata Bartosiewicz wyprowadza AZS UJ Kraków na prowadzenie.

AZS UAM Poznań - AZS UJ Kraków 04

Do końca spotkania zostało 150 sekund.

37. minuta – Trener Wojciech Weiss prosi o czas dla AZS UAM Poznań. Aktualnie remis 5:5.

35. minuta – Dorota Czech wywalczyła rzut rożny dla poznanianek.

35. minuta – Marta Zielińska zatrzymuje Justynę Maziarz, która była bliska wyjścia na pozycję sam na sam z Aleksandrą Przybył.

34. minuta – Magdalena Gozdecka wykorzystuje błąd poznanianek i doprowadza do remisu 5:5.

33. minuta – Anna Adamska nie trafia do pustej bramki AZS UAM Poznań.

AZS UAM Poznań - AZS UJ Kraków 03

31. minuta – Groźna kontra AZS UJ Kraków, ale akcję przerywa Hanna Olszańska.

30. minuta – Bardzo wyrównana i ostra gra w środku boiska.

29. minuta – Anna Adamska faulowała Martę Zielińską, ale sędzia nie pokazał żółtą kartkę. Rzut wolny dla AZS UAM Poznań.

28. minuta – Żółta kartka dla Anny Adamskiej za dyskusje z arbitrem.

28. minuta – Ładne techniczne uderzenie Magdaleny Gozdeckiej zza linii pola karnego i bramka dla AZS UJ Kraków.

25. minuta – Wioleta Myjak wygrywa pojedynek sam na sam z Hanną Olszańską, która próbowała jeszcze dobić piłkę. Jednak faulowała bramkarza i została ukarana żółtą kartką.

25. minuta – AZS UAM Poznań spokojnie broni dostępu do swojej bramki.

24. minuta – Marta Zielińska dobija strzał Alicji Buszy i poznanianki prowadzą już 5:3.

23. minuta – Marta Zielińska wygrywa pojedynek sam na sam z Wioletą Myjak i podopieczne Wojciecha Weissa wychodzą na prowadzenie 4:3.

22. minuta – Marta Zielińska marnuje idealną okazję na wyprowadzenie AZS UAM Poznań na prowadzenie.

21. minuta – Marta Zielińska zatrzymana faulem przed polem karnym AZS UJ Kraków.

21. minuta – Zaczyna AZS UJ Kraków. Karolina Gruszka podaje do Natalii Sitarz.

AZS UJ Kraków zastanawia się jak zdobyć Twierdzę Poznań.

AZS UJ Kraków - trener

Koniec pierwszej połowy, w której lepszym zespołem jest AZS UAM Poznań.

20. minuta – Wioleta Myjak broni strzał Marty Zielińskiej w ostatnich sekundach spotkania.

19. minuta – Aleksandra Przybył broni dwa groźne strzały przyjezdnych.

19. minuta – Dominika Machnacka i Marta Zielińska kontra Kamila Darda, ale zbyt długie rozegranie i poznanianki nie wykorzystują dobrej okazji na objęcie prowadzenia 4:3.

17. minuta – Agnieszka Grzechowiak wykorzystuje błąd bramkarki i lekkim uderzeniem zdobywa bramkę.

17. minuta – Strzał Hanny Olszańskiej zablokowany na linii pola karnego.

16. minuta – Dominika Machnacka blokuje strzał Kingi Wilk.

14. minuta – Magdalena Knysak wykorzystuje błąd obrony akademiczek i wyprowadza AZS UJ Kraków na prowadzenie 3:2.

12. minuta – Mariola Żyła nieprzepisowo zatrzymywana na linii pola karnego, ale sędzia nakazał grać dalej.

10. minuta – Małgorzata Bartosiewicz dobija strzał Natalii Sitarz i mamy remis 2:2.

10. minuta – Aleksandra Przybył wygrywa pojedynek sam na sam z Kingą Wilk.

9. minuta – Alicja Busza wychodzi na pozycję sam na sam, ale powrót rywalek utrudnia oddanie strzału.

9. minuta – Marta Zielińska wyprowadza AZS UAM Poznań na prowadzenie 2:1.

8. minuta – Alicja Busza dobija strzał Marty Zielińskiej i mamy bramkowy remis.

7. minuta – Uderzenie Dominiki Machnackiej z dystansu mija bramkę AZS UJ Kraków.

6. minuta – AZS UJ Kraków wychodzi na prowadzenie po przypadkowym uderzeniu Karoliny Gruszki podczas zamieszania w polu karnym poznanianek.

5. minuta – Aleksandra Przybył broni groźne uderzenie Karoliny Gruszki.

4. minuta – Piłka zatrzymuje się na poprzeczce bramki gości po strzale Laury Czudzińskiej.

AZS UAM Poznań - AZS UJ Kraków 02

3:14 – Trener Wojciech Weiss prosi o czas dla AZS UAM Poznań.

3. minuta – Zablokowany strzał Alicji Buszy (AZS UAM Poznań).

2. minuta – Natalia Sitarz przegrywa pojedynek sam na sam z Aleksandrą Przybył (AZS UAM Poznań).

1. minuta – Strzał Alicji Buszy z dystansu, ale czujnie Wioleta Myjak.

1. minuta – Zaczyna AZS UAM Poznań. Alicja Busza do Marty Zielińskiej.