Porażka koszykarek ENEA AZS Poznań

Koszykarki ENEA AZS Poznań przegrały z TS OSTROVIA Ostrów Wlkp. 60 : 72 (9-15, 14-16, 13-17, 24-24).

enea azs vs ts ostrovia

Zdjęcia z meczu zobacz tutaj – kliknij

Za nami kolejne spotkania grupy B I ligi kobiet. Tym razem ENEA AZS Poznań przegrała we własnej hali z TS Ostrovia Ostrów Wlkp. Poznanianki grały z dużym zaangażowaniem, przez cały czas goniąc wynik. Zwłaszcza w ostatniej kwarcie koszykarki Enei pokazały to do czego nas przyzwyczaiły, czyli niezwykłą wolę  walki. Cały mecz stał na bardzo wysokim poziomie. Szczególnie IV kwarta, w której obie drużyny seryjnie rzucały za 3 dostarczyła kibicom dużo emocji.

– Nieźle grałyśmy w obronie, jednak  nie przekładało się to na punkty z kontry – powiedziała zawodniczka Enea AZS Karolina Budeń. – Był to mecz z liderem, który jest jak najbardziej do ogrania. Mamy nadzieję, że będziemy miały szansę odegrać się już w play-offach.

ENEA AZS Poznań – TS OSTROVIA Ostrów Wielkopolski 60:72 (9-15, 14-16, 13-17, 24-24)

ENEA AZS:  D. Marciniak 11, I. Płóciennik 12, K. Banach 7, K. Budeń 5, A. Pietraszek 23 , M. Wojdalska 0 , K. Artyszko 0, A. Plucińska 0, W. Wiśniewska 2, P. Adamowicz 0, E. Giedrojć 0, K. Stefańczyk 0.

TS OSTROVIA: Katarzyna Motyl 13, Monika Jasnowska 14, Martyna Stelmach 7,  Agata Ostrowska 9,  Karolina Kaczmarek 4, Iwona Winnicka 6, Ewelina Jackowska 17, Martyna Cebulska 2, Sandra Nowicka 0,