Zróżnicowana oferta Scandic Park


Dom lub mieszkanie. Oba rozwiązania mają swoich zwolenników i trudno jednoznacznie wskazać, które z nich jest lepsze. Deweloper Scandic Park proponuje oba typy nieruchomości, a tym samym oferta skierowana jest zarówno do singli, par, jak i rodzin.

Nove Dopiewo

Scandic Park to już kilkanaście lat na rynku. W aktualnej ofercie posiada zarówno domy w zabudowie bliźniaczej, jak i mieszkania w budynku wielorodzinnym. Projekty wyróżniają się przemyślanym i użytecznym rozkładem pomieszczeń oraz rozwiązaniami proekologicznymi. Atutem jest także lokalizacja na terenie gminy Dopiewo, gwarantująca bogatą infrastrukturę oraz sprawną komunikacje z Poznaniem. U zbiegu ulic Konarzewskiej i Łąkowej powstaje kameralny, trzykondygnacyjny budynek wielorodzinny. Do dyspozycji przyszłych właścicieli będzie 20 mieszkań o powierzchni od 30 do 64 mkw., a wśród nich kawalerki jak i lokale dwupokojowe. Mieszkania na parterze uzupełniają ogrody o powierzchni do nawet 110 mkw., co umożliwia wiele aranżacji z np. miejscem zabaw dla dzieci, czy wypoczynku. Nove Dopiewo to także miejsca parkingowe. Dostępnych jest jeszcze 5 mieszkań, a ceny rozpoczynają się od 289.900 złotych brutto za lokal o powierzchni 40.84 mkw. Inwestycja będzie gotowa już w maju bieżącego roku. Prace są mocno zaawansowane, aktualnie jest kończona elewacja zewnętrzna.

Nove Dopiewo

 

Z kolei przy ulicy Andersena realizowany jest projekt Bajkowy Dopiewiec. Powstało 20 parterowych EcoVilli w zabudowie bliźniaczej o powierzchniach 77 oraz 89 mkw. Każdy dom to przestronny salon z aneksem kuchennym, 3 sypialnie, łazienka oraz pomieszczenie gospodarcze, a powierzchnia działki wynosi od 400 do 520 mkw. Do każdej nieruchomości przypisane są dwa miejsca postojowe. Domy z trzech stron otoczone są zielenią – mniejszy ogród zlokalizowany jest przy podjeździe, a większy o powierzchni nawet do 330 mkw. rozciąga się wzdłuż domu. Ogromnym udogodnieniem tego projektu są zaawansowane rozwiązania w zakresie energooszczędności. W cenie nieruchomości zawarta jest nowoczesna instalacja fotowoltaiczna, która zapewnia stałe i niskie koszty ogrzewania, prądu, a także ciepłą wodę. W sprzedaży zostały 4 ostatnie domy – 2 o powierzchni 77mkw. oraz także 2 o powierzchni 89 mkw. Mniejszy dom kosztuje 467.400, a większy – 478.000 złotych brutto. Domy są już gotowe do odbioru.

Dopiewo to popularna lokalizacja. Jest tutaj dużo terenów leśnych z licznymi ścieżkami pieszo – rowerowymi oraz jezior, które umożliwiają odpoczynek, regenerację i rekreację wśród przyrody. Nie brakuje też licznych udogodnień gwarantujących komfort zamieszkiwania. Funkcjonują szkoły, przedszkola, apteki, gabinety medyczne oraz liczne sklepy i punkty handlowo – usługowe. Działa także komunikacja podmiejska oraz kolej metropolitalna. Co istotne, w pobliżu znajduje się wjazd na autostradę A2 oraz drogi S5 i S11.

 

Dodaj komentarz