Nasz Głos Poznański w Piotrze i Pawle, Starym Browarze, Radio Taxi RMI…


„Nasz Głos Poznański” dostępny jest już w ponad 300 stałych punktach, w Poznaniu i 19 okolicznych gminach,  a także w ok. 600 taksówkach  Radio Taxi RMI.

W Starym Browarze „Nasz Głos Poznański” znajduje się między innymi w punkcie informacyjnym.

W Starym Browarze „Nasz Głos Poznański” znajduje się między innymi w punkcie informacyjnym i na kasach w markecie Piotr I Paweł oraz w Perfumerii Douglas.

Od pierwszego numeru „Naszego Głosu Poznańskiego” wielką wagę przywiązujemy do kolportażu pisma. Strategicznie zaplanowana dystrybucja „Naszego Głosu Poznańskiego” gwarantuje, że wysoki – 20-tysięczny – nakład rozchodzi się bez zwrotów. Staramy się też, by „Nasz Głos Poznański” był dostępny w jak największej liczbie miejsc – nieustannie powiększamy liczbę punktów.

Jesteśmy obecni m.in. na kasach w marketach „Piotr i Paweł”,  w tym w tych największych (Stary Browar, Galeria Malta, Poznań City Center, CH Plaza, Galeria Malwowa, Galeria Sucholewska, Pajo w Luboniu, a także w Piotrach i Pawłach w Swarzędzu, Plewiskach itd, itd). Jesteśmy też w Perfumeriach Douglas w Starym Browarze i CH Plaza, gdzie gazeta wręczana jest przez sympatyczne ekspedientki klientom wraz z zakupami.

Jako jedyne darmowe pismo jesteśmy w taksówkach korporacji Radio Taxi RMI. Jadąc można przeczytać gazetę, a jeśli nie zdążymy, to można zabrać „Nasz Głos Poznański” do domu.

Rmi-Taxi-1i

Obecnie „Nasz Gos Poznański” obecny jest w aż ponad 300 stałych punktach, takich jak: urzędy, markety (poza „Piotrem i Pawłem” i Perfumeriami Douglas także w wybranych Tesco, Polskiej Chacie, Netto, Biedronce, Społem itd.), a także w innych sklepach ogólnospożywczych, bankach, obiektach rekreacji – centrach tenisowych, pływalniach, siłowniach, SPA – hotelach (m.in. Remes Hotel Sport &SPA), restauracjach, salonach samochodowych, stacjach paliw, hurtowniach budowlanych… Rozdajemy też gazetę Państwu bezpośrednio (na ulicy z ręki), na konferencjach, targach, koncertach i festynach.

Przypomnijmy, że swoim zasięgiem „Nasz Głos Poznański” obejmuje Poznań i 19 okolicznych gmin: Buk, Czerwonak, Dopiewo, Kleszczewo, Komorniki, Kostrzyn, Kórnik, Luboń, Mosina, Murowana Goślina, Puszczykowo, Pobiedziska, Rokietnica, Stęszew, Suchy Las, Swarzędz i Tarnowo Podgórne (powiat poznański), a także gminę Duszniki (powiat szamotulski) i Opalenica (pow. nowotomyski).

Więcej o „Naszym Głosie Poznańskim” tutaj (kliknij).

Trackbacks for this post

  1. […] Najnowsze wydanie Naszego Głosu Poznańskiego już rozkolportowane w ponad 300 punktach, m.in. w marketach Piotr i Paweł, w tym w Starym Browarze, Galerii Malta, Plazie. O dystrybucji Naszego Głosu Poznańskiego czytaj także tutaj. […]

  2. […] Bardzo dbamy o kolportaż. Dostępni jesteśmy  w ponad 300 punktach  punktach (m.in. markety, sklepy ogólnospożywcze i inne, urzędy, banki, obiekty rekreacji – centra tenisowe, pływalnie, siłownie, SPA – hotele, restauracje, salony samochodowe, stacje paliw, hurtownie budowlane), a także rozdajemy gazetę bezpośrednio (na ulicy z ręki) – słowem wszędzie tam, gdzie przebywają ludzie. Więcej na ten temat czytaj  tutaj. […]

Dodaj komentarz