Znajdź wymarzone mieszkanie na MTP


W najbliższy weekend 12 i 13 września poszukujący wymarzonego M będą mieli pierwszą te jesieni okazję by na Międzynarodowych Targach Poznańskich zapoznać się z bogatą ofertą poznańskiego rynku nieruchomości. Warto zawitać na MTP, by oprócz oferty mieszkaniowej zapoznać się również z najnowszymi zmianami w programie Mieszkanie dla Młodych. O targach czytaj także tutaj – kliknij.

targi mieszkań
Targi Mieszkań i Domów to praktycznie jedyna taka impreza w stolicy Wielkopolski  podczas której w tym samym miejscu i czasie można zapoznać się z ofertą przeszło stu wystawców. Dla poszukujących nowego mieszkania to nie lada gratka by porównać nowe inwestycje i skorzystać z przygotowanych na tą okazję promocji.

Co przygotował organizator?
Obok prezentacji inwestycji mieszkaniowych, na targach będzie można znaleźć także propozycje banków i doradców kredytowych, agencji nieruchomości oraz architektów wnętrz. Pewnej zmianie uległa też formuła targów. Organizator postanowił poszerzyć edukacyjną funkcję imprezy, tak by poszukującym własnego M mogli zapoznać się z całym proces pozyskiwania kredytu hipotecznego, zakupu mieszkania czy podpisywania umowy na zakup nieruchomości. Dlatego w tym sezonie na MTP działać będą dwie sale seminaryjne: Strefa Najmu i Zakupu oraz Strefa Finansowa, w których znajdziemy ekspertów z zakresu finansów i  prawa, a także rzeczoznawców i doradców rynku mieszkaniowego. Wielu przydatnych informacji może również dostarczyć towarzyszący targom album „Targi Mieszkań i Domów– Poznań Jesień 2015” z prezentacją wybranych inwestycji, a także znajdujące się w nim dodatki:  „Jak kupić mieszkanie” i „Poradnik Finansowy”. Wszystkie informacje o czekających na targach atrakcjach, w tym listę wystawców i harmonogram seminariów znaleźć można na stronie www.mieszkaniowi.pl. Tam też można kupić bilet wstępu na targi.

Specjalne oferty deweloperów
Targi nieruchomości nie mogą odbyć się bez promocji. Specjalną ofertę przygotowała firma Monday Development. – Poszukujący mieszkań gotowych do odbioru powinni zapoznać się z naszą propozycją lokali na Osiedlu Hevelia. W ofercie mamy jeszcze wolne mieszkania, które oferujemy z 5 proc. rabatem. To kusząca propozycja dla wszystkich tych, którzy zaraz po targach chcieliby się wprowadzić do wymarzonego M. – mówi Iwona Chmielewska z firmy Monday Development – Dodatkowo na stoisku zaprezentujemy mieszkania z realizowanego obecnie na Wildzie II etapu Osiedla Czarnieckiego, a także naszą pierwszą podmiejską inwestycję czyli mieszkania na Osiedlu Szafirowym w Suchym Lesie – dodaje. Promocyjną ofertę dla odwiedzających MTP przygotowała także firma Akropol Inwestycje – Na targach zaprezentujemy szeroką gamę nieruchomości zlokalizowanych pod Poznaniem, a wśród nich mieszkania z ogrodem, które dostępne będą z rabatem w wysokości 20 tys. zł. W specjalnej cenie oferujemy lokale o powierzchni 89 mkw. położone w Luboniu przy ul. Nowiny i ul. Wiejskiej – mówi Marcin Lisiecki z Akropol Inwestycje. Ponadto deweloper oferuje mieszkania m.in. w Biedrusku, Komornikach, Wirach i Swarzędzu.

Hala nr 3 dostępna będzie dla zwiedzających w sobotę i niedzielę w godzinach 10.00-17.00. Honorowy patronat nad imprezą objęły m.in. Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju oraz miasto Poznań.

O targach czytaj także tutaj – kliknij.

Dodaj komentarz