ZKZL rozpoczyna akcję rozdawania czujników czadu


Zarząd Komunalnych Zasobów Lokalowych kontynuuje wieloletnią pomoc miejskim najemcom. Spółka przygotowała czujniki czadu dla poznaniaków, które można odebrać w Punktach Obsługi Klienta ZKZL.

 

Zarząd Komunalnych Zasobów Lokalowych jak co roku przekazuje czujniki czadu miejskim najemcom. Liczba wydanych czujników w ostatnich latach to blisko 2000 sztuk. To bardzo dobry wynik pokazujący, że czujnik czadu to ważny element miejskich mieszkań. Ważny, bo może uratować nasze życie.

Oferta ZKZL skierowana jest do najemców mieszkań komunalnych, którzy posiadają mieszkania ogrzewane piecami węglowymi lub mają w domu gazowe ogrzewacze wody, czyli popularne junkersy. Czujniki czadu można odebrać nieodpłatnie w Biurze Obsługi Klienta przy ul. Matejki lub w jednym z pięciu terenowych Punktów Obsługi Klienta. Przed odbiorem wystarczy potwierdzić zamieszkanie w danym miejskim lokalu. Po pokwitowaniu odbioru wystarczy tylko zamontować czujnik w swoim „M”.

Każdy z wydawanych czujników posiada okres gwarancji, więc spółka zachęca osoby, które uczestniczą w programie, żeby sprawdziły datę żywotności swojego urządzenia. Osobom, którym skończyła się gwarancja mogą wymienić czujnik na nowy.

Więcej na kolejnych stronach tego artykułu:

Dodaj komentarz