Zimowe staże w urzędzie


Kończy się nabór na kolejną edycję Programu Staży Studenckich. Do 16 października można wysyłać zgłoszenia. Na chętnych czeka ponad 80 miejsc. Staże potrwają cztery miesiące.

Zimowe staże w urzędzie
Na zimową edycję można aplikować na 82 miejsca. Staże będą realizowane od grudnia do końca marca 2026 roku. Program skierowany jest do studentek i studentów jednolitych studiów magisterskich i studiów I stopnia (począwszy od 4 semestru), studiów II stopnia – dziennych, zaocznych, wieczorowych bądź eksternistycznych, uczelni państwowych lub prywatnych. Kandydatki i kandydaci ubiegający się o staż powinni studiować kierunek odpowiadający profilowi danego biura lub wydziału. O ich kompetencjach i zadaniach można przeczytać na stronie Biuletynu Informacji Publicznej.

Obecnie Program Staży Studenckich ma formułę 4-miesięcznej pełnopłatnej edycji. Na osoby, które się zakwalifikują, czeka wynagrodzenie w wysokości 7482 zł brutto (za cały okres stażu).

Więcej na kolejnych stronach tego artykułu:

Dodaj komentarz