Zielony Rodzinny Zakątek


Wiosną w pełni dostrzegamy walory mieszkania na przedmieściach. Przyroda budzi się do życia i pozwala w końcu cieszyć się sąsiedztwem urokliwych terenów zielonych oraz zachęca m.in. do aktywności fizycznej.

Jednym z kryteriów decydujących o zamieszkaniu na przedmieściach Poznania jest bliskość terenów zielonych. Atuty, takie jak sąsiedztwo lasu oraz łatwy dostęp do jezior dają wiele możliwości spędzania czasu poza domem. Zwłaszcza kiedy ta przyroda jest na wyciągnięcie ręki. A o tym decyduje lokalizacja naszej nieruchomości. Mieszkańcy osiedla Rodzinny Zakątek w Błażejewie takie „widoki” mają praktycznie za przysłowiowym płotem. Inwestycja graniczy z lasem, gdzie jest pełno ścieżek spacerowych czy tras rowerowych. Ponadto w pobliżu znajdują się jeziora Bnińskie i Kórnickie z plażami, promenadą i licznymi dodatkowymi atrakcjami.

Wybierając naszą ofertę domów, klienci często wspominają o dogodnej lokalizacji. Nie ma się czemu dziwić. Spokój, czyste powietrze i bezpośredni kontakt z naturą jest doceniany równie mocno co pełne zaplecze pobliskiego Kórnika. Gwarantuje to komfort zamieszkania, a także pozwala na korzystanie z walorów pięknej i różnorodnej okolicy – mówi Maciej Bartczak, współwłaściciel KM Building. Inwestycja Rodzinny Zakątek to osiedle domów w zabudowie szeregowej, gdzie trwa budowa już V etapu. – W szeregowcach, których budowa zakończy się do końca czerwca, wykonano wszelkie prace brukarskie przed budynkami wraz z drogą z kostki brukowej. W pozostałych szeregowcach zaś rozpoczęło się wykonywanie tynków wewnętrznych – podsumował Maciej Bartczak.

Deweloper KM Building oferuje domy o powierzchni 74 i 92 m2, które podzielone zostały na strefę dzienną oraz nocną. Parter składa się z salonu z aneksem kuchennym, toalety oraz pomieszczenia gospodarczego, natomiast piętro z łazienki i – zależnie od wybranego metrażu – dwóch lub trzech sypialni. Do domów przynależy dodatkowa przestrzeń w formie balkonu oraz zielonego ogródka, gdzie mieszkańcy będą mieli zagwarantowany taras i pergole. Jest także strych, który można zaadoptować na dodatkowy pokój. Cena pierwszego domu wynosi 415 tys. zł brutto, a cena drugiego mieści się w przedziale od 480 do 530 tys. zł brutto.

Karol Filipiak

Dodaj komentarz