Zawodnicy z Poznania z medalami podczas sobotnich startów JBL Triathlon Sieraków 2026


Zawodnicy z Poznania pokazali doskonałą formę podczas sobotnich startów w ramach JBL Triathlon Sieraków 2026, zdobywając 13 medali na dystansie sprinterskim oraz średnim (1/2 Ironmana), potwierdzając wysoki poziom sportowy i świetne przygotowanie.

JBL Triathlon Sieraków

Na dystansie średnim (1/2 Ironmana)

Anna Zagórska zdobyła srebrny medal w kategorii kobiet 25–29 lat, prezentując bardzo dobrą dyspozycję i konsekwencję na trasie. Małgorzata Pietrasiak wywalczyła złoty medal w kategorii kobiet 70+ lat, potwierdzając znakomitą formę i doświadczenie sportowe.

Na dystansie sprinterskim

Andrzej Karwacki sięgnął po złoty medal w kategorii mężczyzn 25–29 lat, a Krzysztof Nowak zdobył srebro w tej samej kategorii. W kategorii 30–34 lata Piotr Klupczyński wywalczył złoto, natomiast Piotr Hudowicz srebro, a Piotr Włodarczyk dorzucił brąz w kategorii mężczyzn 45–49 lat.

W rywalizacji kobiet Jadwiga Bochenek zdobyła złoto w kategorii 45–49 lat, natomiast Olga Kaczmarek wywalczyła brąz w tej samej kategorii. Srebro w kategorii kobiet 40–44 lata zdobyła Izabela Szacht, a srebro w kategorii 35–39 lat Joanna Śliwińska.

Dodatkowo Dariusz Szymkowiak (srebro) oraz Arkadiusz Babuchowski (brąz) zdobyli medale w kategorii mężczyzn 60–69 lat, a Jan Deckert wywalczył złoto w kategorii 70+.

Więcej na kolejnych stronach tego artykułu:

Dodaj komentarz