Zapisy do Biegu Firmowego i FRRuuu 2024


Wielki dzień dla świata sportu i biznesu! Tysiące pracowników weźmie udział w Biegu Firmowym i FRRuuu 2024. Zapisy ruszyły! Patronem medialnym wydarzenia jest  „Nasz Głos Poznański”.

Bieg Firmowy

Aktywna integracja firmowa poza biurem? Wystartowały zapisy do wydarzeń dedykowanych pracownikom na skalę całego kraju. Najpierw charytatywna rozgrzewka – Bieg Firmowy rusza już 11 maja. Później czas na wrześniową przejażdżkę po ścieżkach rowerowych z FRRuuu – w aż pięciu miastach w Polsce!

Wspólne kroki w jednym celu!

Bieg Firmowy to już łącznie 2 283 518 zł przekazanych dla 79 małych bohaterów z Fundacji Everest. W charytatywnej sztafecie każdy zawodnik ma do pokonania dystans 5 km w szczytnym celu – wsparcia dzieci z niepełnosprawnościami, które wymagają kosztownego leczenia i rehabilitacji. Blisko 20 000 osób zaangażowało się w zeszłoroczną edycję wydarzenia. Ile dobra zostanie wybiegane w maju? Zapisz swoją firmę i dołóż cegiełkę do szczytnego celu!

Tysiące serc w jednym rytmie

W tym roku uczestnicy pobiegną w koszulkach z wyjątkowym motywem, który opiera się o fragmenty odcisków 13 podopiecznych Fundacji Everest. Dlaczego? Linie papilarne są charakterystyczne dla każdego z nas. Projekt podkreśla, że mimo różnic, tysiące ludzi potrafi zjednoczyć się we wspólnym celu jednego dnia.

Zielone kilometry!

Z Biegiem Firmowym zadbasz również o środowisko. 12. edycja wpisuje się w założenia less-waste events, dzięki pakietowi GREEN RUN. Zawodnicy pobiegną w koszulkach z ekologicznego materiału, a za każdą osobę z tym pakietem, zostanie posadzone drzewo. Więcej szczegółów znajdziesz na https://biegfirmowy.pl/

Stawiaj na #experience, #EB i #CSR
Po majowym Biegu, czas na odjechany wrzesień! FRRuuu to gotowa przestrzeń do aktywnej integracji dla pracowników. Blisko 6000 uczestników z ponad 300 firm z poprzednich edycji pokonywało ok. 20 km trasy rowerowe, pełne atrakcji i łamigłówek, promując aktywny tryb życia, zdrowe nawyki oraz przesiadkę z samochodu na dwa kółka. Dodatkowo każda zgłoszona drużyna to 4 nowe, posadzone drzewa.

Oprócz odjazdowej zabawy, FRRuuu to miejsce do efektywnego team buildingu i promocji Twojej marki, produktów lub usług. Na wydarzeniu dostępne są dedykowane strefy – integracyjne oraz EXPO.

FRRuuu rusza w Polskę!
Rowerowa Gra Miejska odbędzie się w pięciu miastach. Wrocław, Warszawa, Poznań – tam kolejny raz rozkręci się miasteczko rowerowe i gra miejska we wrześniu. Na tym nie koniec! W tym roku FRRuuu zawita po raz pierwszy do Trójmiasta i Krakowa. Terminy poszczegłólnych eventów sprawdzisz na https://rajdrowerowy.pl/

Jak dołączyć do Biegu Firmowego i FRRuuu?

Bilety na oba wydarzenia znajdziesz na https://compani.pl/sklep/

Nie odkładaj niczego na później! Ilość miejsc jest ograniczona. Po wyczerpaniu puli startowej, ceny ulegną zmianie.

Dodaj komentarz