Zaoszczędź pieniądze – Osiedle Leśne w Czapurach


Osiedle Leśne IV etap III w Czapurach to propozycja spółki Family House. To kolejna odsłona tej dobrze znanej podpoznańskiej inwestycji. Położenie tego etapu, sprawia że nieruchomości będą otoczone naturalną zielenią.

W otoczeniu lasów Nadleśnictwa Babki przy rzeczce Głuszynce, powstaną 174 mieszkania dostępne w różnorodnych opcjach: z ogrodem, garażem lub balkonem. Na zainteresowanych czekają lokale 3- i 4-pokojowe o powierzchni od 50 do 70 m kw. Wszystkie powstaną w zabudowie szeregowej, czyli w każdym z segmentów znajdą się dwa osobne lokale. Na parterze powstaną mieszkania 3-pokojowe  o pow. od 50 do 61 m kw. z ogrodem o pow. 50-70 m kw. Do niektórych z nich będzie przynależał również oddzielny garaż o pow. ok.16 m kw. Natomiast na piętrze pojawią się lokale 3- i 4-pokojowe o metrażu od 50 do 68 m kw. z balkonem o pow. od 3 do 5,80 m kw. Niektóre z mieszkań na piętrze będą miały również przynależny ogród od 25 do 120 m kw. Najmniejsze mieszkania w segmentach skrajnych będą dostępne w dwóch wariantach: z aneksem kuchennym lub oddzielną kuchnią.

Pomimo tego, że sprzedawane przez spółkę mieszkania są niedrogie, posiadają wysoki standard wykończenia, który obejmuje m.in. drzwi antywłamaniowe, parapety wewnętrzne marmurowe, zewnętrzne granitowe, instalacje oraz rolety w oknach, bramę garażową na pilota, drewniane ogrodzenia ogródków. Co ważne na terenie tej części osiedla powstanie również sklep spożywczy, dzięki czemu przyszli mieszkańcy będą mogli w łatwy i szybki sposób zrobić zakupy. Wraz z rozbudową osiedla Family House zadba również o infrastrukturę, powstaną zatem podjazdy i drogi osiedlowe z kostki brukowej wraz z ich oświetleniem.

Całe Osiedle Leśne IV etap III podzielono na dwie części. Aktualnie w ofercie znajduje się pierwsza z nich z 92 mieszkaniami. Termin zakończenia budowy tej części zaplanowano na grudzień 2014 r.

Co ważne, wszystkie mieszkania dostępne w ofercie Osiedla Leśnego IV etap III spełniają wymogi rządowego programu Mieszkanie dla Młodych.

Dodaj komentarz