Zamkowe Lato dla Dzieci


To już ostatnie propozycje przygotowane dla dzieci na wakacje przez Centrum Kultury Zamek

 

We wtorek, 21 sierpnia na Dziedzińcu Zamkowym o godz. 11 odbędzie się spektakl „O królewnie, strachu i wróblach na dachu” w wykonaniuTeatru Władca Lalek ze Słupska. W przedstawieniu śledzimy losy dwojga bohaterów, których więcej dzieli niż łączy. Jednak czym są wszelkie różnice wobec potęgi miłości? Po zakończeniu spektaklu zabawa z konkursami i nagrodami.
Bilety w cenie 6 i 9 złotych do kupienia w kasie zamku od poniedziałku do piątku w godz. 10 -18.

W środę na Dziedzińcu Masztalarni odbędą się kolejne warsztaty plastyczno-teatralne pt. „Kukły i ludziki”, które poprowadzi Urszula Szydlik-Zielonka z Teatru Władca Lalek . Początek godz. 11. Bilety 10 zł. zajęcia dla dzieci w wieku od 6 lat.

Natomiast w czwartek o godz. 11 i 12.30 w Sali pod Zegarem będzie można obejrzeć pokazy filmów dla dzieci w wieku od lat 5. W programie „Kochajmy straszydła”, reżyseria: m.in. Roman Huszczo, Alina Maliszewska, Zofia Oraczewska. Opowieść o przygodach szalonego reportera – Egona Rysia, który poznaje przedsiębiorcze duchy, strachy i inne zjawy występujące w ludowych baśniach, podaniach i legendach. Mniej lub bardziej przerażające straszydła, czasem okazują się bardzo pomysłowe i sympatyczne.
Bilety 3 i 5 złotych.

Dodaj komentarz