Zamieszkać przy jeziorach. W Poznaniu to możliwe


Bliskość jezior i terenów rekreacyjnych to zwłaszcza latem atuty mieszkania w takiej okolicy. Dostępność przyrody, plaż czy licznych ścieżek spacerowych i rowerowych pozwala w końcu w pełni korzystać z uroków słonecznej, ciepłej aury.

Osiedle Przy Jeziorach

Mieszkać w spokojnej i cichej okolicy to oczekiwania wielu osób szukających idealnej nieruchomości. Zwłaszcza latem dostrzegamy i doceniamy zalety posiadania własnego domu w takiej lokalizacji, gdzie zamiast betonu, tramwajów i szumu samochodów mamy towarzystwo przyrody z jej wszelkimi zaletami. W północno-zachodniej części Poznania, przy ulicy Golęczewskiej trwa rozbudowa inwestycji Osiedle Przy Jeziorach, gdzie deweloper More Place proponuje domy w zabudowie bliźniaczej. Unikalność projektu polega na tym, że jest to jedyna inwestycja mieszkaniowa w tej okolicy. Okolicy, gdzie przyroda jest na wyciągnięcie ręki. Nazwa osiedla też nie jest przypadkowa, ponieważ znajduje się ono zaledwie 1 km od Jeziora Kierskiego oraz 3 km od Jeziora Kierskiego Małego.

Mieszkańcy mają najbliżej na plażę Łabędzią nad Jeziorem Kierskim, przy której można wypocząć albo skorzystać z siłowni plenerowej. Dla miłośników sportów wodnych dostępne są wypożyczalnia sprzętów wodnych oraz kluby i szkółki żeglarskie. Aktywności sportowej sprzyjają także liczne ścieżki spacerowe i trasy rowerowe. Jedna z bardziej atrakcyjnych prowadzi od osiedla wzdłuż jezior Strzeszyńskiego i Rusałki, a dalej przez Park Sołacki, aż do centrum Poznania.

W zakończonym III etapie osiedla powstało 16 lokali, a w sprzedaży zostały 4 ostanie o powierzchni od 111,47 do 112,84 mkw. Gotowe domy to możliwość ich obejrzenia i pierwszych przymiarek do proponowanego układu pomieszczeń. Na parterze każdego z oferowanych domów znajduje się strefa dzienna, czyli salon, kuchnia, komunikacja wraz ze schodami, toaleta oraz jeden lub dwa pokoje, w zależności od układu. Na piętrze dostępne są również po 2 przestronne pokoje, oddzielna garderoba, toaleta oraz dodatkowe pomieszczenie np. na pralnio-suszarnię. Domy uzupełniają ogrody o powierzchni od 450 do 1222 mkw. Tak duży metraż pozwala na wiele aranżacji. Strefa zabaw dla dzieci, strefa wypoczynku z meblami ogrodowymi, mały warzywniak czy grill to najczęstsze pomysły. W domach nie brakuje również opcji dodatkowych jak m.in. instalacja fotowoltaiczna czy instalacja inteligentnego domu.

Osiedle Przy Jeziorach zlokalizowane jest obrębie administracyjnym Kiekrza, a więc w granicach stolicy Wielkopolski. Tym samym jego mieszkańcy korzystać mogą również z wygód poznańskiej metropolii. W odległości około 5 km od inwestycji znajduje się zjazd do trasy S11, którą z łatwością można dojechać do autostrady A2, a dalej w każdy zakątek kraju. Co istotne, do 3 km od osiedla funkcjonują także placówki oświatowe – szkoła podstawowa, przedszkole i żłobek. W pobliżu są również obiekty handlowo – usługowe, a do najbliższego przystanku miejskiej komunikacji autobusowej można dojść w kilka minut.

 

Dodaj komentarz