Zalasewo Park gotowe


– Nasze apartamenty zapewniają komfort użytkowania, dzięki m.in. przestronnemu i dobrze oświetlonemu wnętrzu. Klienci cenią sobie przede wszystkim dodatkową przestrzeń w formie antresoli, która poszerza możliwości aranżacyjne oraz nadaje charakteru takim lokalom – dodaje Maciej Bartczak, współwłaściciel KM Building.

Wśród wielu udogodnień warto wspomnieć o windzie czy wideo domofonach. Mieszkańcy mogą parkować w podziemnej hali garażowej, jak również wykorzystywać naziemne miejsca postojowe. Tuż przy nich znajduje się również szeroki podjazd dla wózków oraz osób z niepełnosprawnościami. Inwestycję wzbogaca niepowtarzalny mural widoczny od ulicy Kórnickiej a także kolejne rysunki w częściach wspólnych zrealizowanych budynków. Pojawi się również zieleń i mały skwer. Osiedle jest utrzymane w konwencji otwartej z całodobowym monitoringiem.

Lokalizacja Zalasewo Park pozwala na szybki dojazd do Poznania. Łatwość w poruszaniu się zapewnia m.in. komunikacja miejska, a także podmiejska, dzięki której można przemieszczać się po Zalasewie oraz po sąsiadującym Swarzędzu. W najbliższej okolicy znajdują się liczne punkty handlowo-usługowe, jak i również placówki oświatowe. Okolica bogata jest w tereny zielone ze ścieżkami pieszo-rowerowymi, zachęcającymi do rekreacji na świeżym powietrzu.

Karol Filipiak

Więcej na kolejnych stronach tego artykułu:

Dodaj komentarz