Zalasewo Park gotowe


Deweloper KM Building zakończył prace związane z realizacją ostatniego budynku wielorodzinnego w ramach projektu Zalasewo Park. Powstało kolejne 36 lokali, w tym 12 apartamentów, które zostały odebrane przez klientów.

Osiedle Zalasewo Park to łącznie trzy budynki wielorodzinne. W grudniu 2021 roku zakończono realizację trzeciego, jednocześnie ostatniego budynku. Powstało 36 lokali w tym 12 apartamentów.

Wszelkie prace budowlane zostały wykonane zgodnie z harmonogramem. Za nami również etap przenoszenia praw własności. Bardzo cieszymy się, że wszyscy nasi Klienci odebrali mieszkania jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia. Można to traktować jako wymarzony prezent pod choinkę – mówi Maciej Bartczak, współwłaściciel KM Building.

Realizacja projektu Zalasewo Park rozpoczęła się w IV kw. 2016 roku. Budynek pierwszy powstał w IV kw. 2018 roku, drugi w IV kw. 2020 roku,  a teraz gotowy jest już budynek ostatni. Każdy z nich obejmuje 36 lokali ulokowanych na trzech kondygnacjach. Na parterze znajdują się mieszkania z ogródkami, a na pierwszym piętrze mieszkania z balkonami (45 – 73 mkw.). Z kolei na piętrze drugim powstały dwupoziomowe apartamenty 3-, 4- i 5-pokojowe z balkonami o powierzchni od 77 do 131 mkw.

Więcej na kolejnych stronach tego artykułu:

Dodaj komentarz